Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babával hogy lehet...

Hasfájós babával hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés

2 hete fáj a pocakja a babámnak, folyamatosan próbálunk új tápszereket/gyógyszereket, amit az orvos javasol, egyelőre még nincs javulás. Napi 8-10-12 órát végigsír, ha tartogatom, akkor csak kicsit sír, ha leteszem, torka szakadtából, így inkább tartom. Bukós is, egyszer letettem, míg elszaladtam pisilni, és majdnem megfulladt. Azóta nem megyek WC-re sem, ha a férjem nincs itthon (vagy magamra kötöm a hordozóval, de akkor meg fáj a császár utáni hegem, csak fájdalomcsillapítóval bírom ki). Nagyon sajnálom a picit, sokszor már vele együtt sírok, úgy érzem nem bírom. Minden délelőtt sétálok vele 3-4 órát, mert a babakocsiban nem fáj annyira a hasa, tud pihenni. Én viszont majd összeesek. Férjem esténként átveszi, de így is csak napi 4-5 órát tudok aludni, részletekben. Éjjel is sokszor csak a karomban tud aludni a pici, vagy a csatos hordozóban. De ha abban magamra csatolom, akkor ülve tudok csak lenni, így sokszor ülve alszom.


Hogyan lehet ezt túlélni???


2016. máj. 13. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most olvasom ezt a kérdést, jobb azóta?

Mi is benne vagyunk...

2016. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!