Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A reggeli szoptatás után 5...

A reggeli szoptatás után 5 óra telik el a következő evésig. Ez normális? Más babája is csinál ilyet? 10 hónapos

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az én lányom is max 50 mili gyümölcsöt evett meg 10 óraira..nem az a fontos mennyit eszik..hidd el ő tudja hogy mennyit kell neki. hanem hogy legyen rendszer az életében és hogy szokja hogy 10 óraival "kell" megszakítani a játékot. Meg hogy nem akkor van cici amikor ő azt mondja adjuram de rögtön. az nagyon helyes ha adsz neki inni, arra figyelj hogy evés előtt 1 órával már ne itasd mert az is telíti őt, hiába víz.
2016. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen fog jelezni.Most már annyi minden érdekli,hogy nem jut eszébe az evés.Neked kell megszakítani a tevékenységet,amit folytat,és étellel kínálnod.
2016. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó de amúgy érdekesmódon csak reggel van ez, tehát a nap további részében 3-4 óránként eszik (rendszerszerűen). De lehet hogy akkor még friss és tettrekész.

A másik hogy ez az amit sosem sikerült összeegyeztetnem, hogy most akkor figyeljem a gyereket (minden jótanács így szól), ne az órát stbstb, ő tudja mi a jó neki és közben meg szabályozzam a dolgokat, egyen meg minimum ennyit és ennyit, 3 óránál gyakrabban ne, stb. Nem tudom összerakni.

2016. máj. 13. 12:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Hasonló van nálunk is, bár az én lányom még csak öt hónapos. Reggel kilenckor eszik, aztán egykor, ez négy óra szünet, utána viszont három óránként. Én nem gondolom hogy ezzel baj lenne, az öt órát se látom soknak, viszont megitatnám közben.
2016. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a kérdező egy 10 hónapos gyerekről ír! Napközbeni három étkezés kevés...
2016. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a kérdező azt írja 5* eszik.

az én lányom is ennyiszer evett 10 hónaposan: reggel szopi, este szopi, közte meg 10 órai ebéd uzsi.

2016. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!