Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba nyuglodese abbamarad...

Ha a baba nyuglodese abbamarad ha megetetem (nem szoptatas, rendes) akkor ehes volt ugye? Mas magyarazat nincs?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 18:40
 1/9 A kérdező kommentje:
biztos hulye kerdes de biztos ami biztos (9ho)
2016. máj. 15. 18:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos sokan hülye válasznak tartják majd, de

az én babám olyan mint a Kungfu Panda.... ha zaklatott akkor eszik. Nekem sem cicit, tépi. Rendes kaját, gyümit, piskótát. Van h nem eszi meg mindet de elnyamnyog rajta és megnyugszik. :)

2016. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja szintén 9 hós
2016. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erdekes. De ot amugy nem neveznem zaklatottnak olyankor. Semmi baja, elvan es elkezd nyuglodni. Ha akkor etetem - bar nem eszik rengeteget, de - olyan 120-130 grammot siman megeszik es utana minden rendben.
2016. máj. 15. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges akkor h valóban éhes, bár az is lehet h addigra megunja a játékokat stb és csak unatkozik. Én úgy szoktam h átviszem egy másik helységben ha ilyen " indokolatlanul" nyuszi. Van h olyankor az új hely varázsába esik és megint elvan egy darabig az ottani dolgokkal. Próbáld ki hátha nálatok is ez a gond.
2016. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam igen, és le is tudom kötni de épp ezért is teszem fel a kérdést, mert nem akarom elterelni a figyelmét az evésről ha közben neadjisten tényleg éhes. El lehet tereln a figyelmét ugyanis de nem olyan sok időre mintha enne. Evés után újra elvan rendesen. Csak azért is kérdem mert íg több evés is kb 2,5 óra után következik és ugye ELVILEG azért 3-nak meg kéne lennie.
2016. máj. 15. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Áh az a 3 óra nálunk sincs még. Vagyis inkább mikor hogy, de többnyire az én lányom is sűrűbben eszik. Nem sokat, nem is keveset. Akkor lehet h a tiéd is csak ilyen típusú. :) Az enyém jóízűen eszik, és ha nem kell neki akkor abbahagyja. Neki így esik jól. Én aggódtam h elhízlalom, de annyit mozog h nem hiszem h ez gond lenne. Majd meglàtjuk :)
2016. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi.
2016. máj. 15. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:

tápszeres étkezésnél van 3 óra ne keverd a szilárddal!

oviban így néz ki:

reggeli 8-f9

10órai 10

ebéd f12

uzsonna 3


én gondozónő vagyok, nálunk picit még ennél is jobban összeérnek az étkezések. ne felejtsd el, hogy a 10órai és az uzsonna csak köztes étkezés. sőt, az se mindegy mit eszik. a gyümölcs víz+cukor, 1,5 óra alatt megemészti. 2,5 óra sok is egy alma után! de ha mondjuk keksszel sűríted akkor kihúzza vele 2-2,5 órát.

ebéd után van a nagy alvás, ha nálatok még 2 alvás van mondjuk, akkor ebéd és uzsi között se kell 3,5 óra :)

2016. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!