Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt költötök babátokr...

Mennyi pénzt költötök babátokra havonta?

Figyelt kérdés
Miket és mennyiért vesztek?
2016. máj. 19. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Amíg csak anyatejes volt olyan 50 körúl. 4 hósan kezdtem hozzátàplálni meg ugy egyre több játék stb utàn már 70-80 volt a minimum. Aztán ahogy nő egyre több. Most 5 éves 150-200 körül minimum van egy honap.
2016. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem számolom soha, amire szükség van azt megveszem.

Étel, víz, pelenka, tisztálkodó szerek és újabban tápszer mert 7.5 hónaposan befejezte a szopizást, aztán ott vannak a ruhàk is. Kb ennyi jutott eszembe 23:15- kor 😀

2016. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minden válasz haszontalan, ahol 50 felett költenek egy babára?
2016. máj. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

11-es!

Elmondod, hogy egy csak anyatejes babára mire költöttél el 50.000 ft-ot?(kíváncsiság, nem provokáció)Gondomon(én), nem havonta vettél neki ruhákat, meg játékot(egy olyan kicsi gyereknek nem is nagyon kell).

2016. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De ruhát havonta vettem, mivel vagy kinőtte vagy évszakváltás volt. Vettem pelust stb. Játékokat is. Játszószőnyegek és társaik.
2016. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
14, nem én írtam az anyatejes választ, de nálunk talán még többe is volt az anyatejes időszak, mivel csak úgy volt anyatejes egy darabig, hogy minden szart beszedtem tejserkentés címén + mellszívó bérlés, mert a sima nem szívott semmit, kellett a kórházi, SNS (szoptanít) hogy a pótlást is "mellből" kapja...
2016. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10000 havonta a pelenka, 1500 a popsitörlő, havonta játék 2000, ruhák nemturisak kb 5000 havonta. Évszakváltástól függetlenek a hosszúujjú pólók és a hosszú vastagabb leggingsek, zoknik, harisnyák, vékonypulcsik. Ezenfelül testápolót veszek kb 3 havonta 8ezer egy flakon, ha kell téli kabát évente, ámeneti kabát évente. Egy rakás játékot kap ajándékba. Ha beteg gyógyszer, eddig 5000 alatt volt egyszer. 2 éves. Anyatejes volt, mostanáig. Nagyrészt azt eszi, ritkán hetente van egy két párszázforintos meglepi bébikaja, túrórudi, keksz. Telne nekem is 50ezret elkölteni, de felesleges, így is annyi dolga van, hogy be se fér a szobájába, és mindenből jobb minőséget veszünk, a pelenkát leszámítva. Nem érzékeny a bőre. Ha tápszeres, beteges, esetleg fejlődéslemaradása lenne, nyílván többet költenék.
2016. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyrészt azt eszi, amit mi. Ja és összeszámolva 20 000 alatt van egy átlagos hónapban.
2016. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!