Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lemondanátok a védőnői szolgál...

Lemondanátok a védőnői szolgálatot a védőnő személye miatt? És mit írjak az indokolásba?

Figyelt kérdés

Új helyre költözünk és az ottani védőnőnk, aki lesz sajnos egyszer pénzügyileg nagyon átvert minket még korábban.


Nekem nincs bajom azzal, hogy legyen védőnőnk, a mostanit is szeretem, de mivel nem választható, nyilvánvaló, hogy őt nem fogjuk beengedni a lakásunkba.


Írjam bele ezt az okot a lemondásba, vagy ne "árulkodjak" a területi vezetőnek? Esetleg próbáljak vele egyezkedni, hogy nem jöhet hozzánk (orvoshoz a régi helyre járunk majd)? A gyerek sajnos még csak 3 hónapos, szóval még a nyakunkon maradna évekig.


2016. máj. 27. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

ha nem engedi be, jelez a gyermekjóléti szolgálatnak, akik akkor mennének ki, ha a kérdező magától szólna, szóval így sokkal negatívabb lesz kapásból a megítélése.

A mostani gyöngyösi eset után nem jó azt tanácsolni, hogy nem engedik be a védőnőt..

2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg nem értem, hogy mi a kérdés, komolyan. Mondd le és kész. Mondjuk pont ugyan azzal jár, mintha nem engeded be: akkor is a gyermekjoleti szolgálat fog kimenni.
2016. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!