Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felfázhat 10 hós kislányom,...

Felfázhat 10 hós kislányom, ha a járólapon egy zokniban lépeget? Bent a szobában szőnyeg van, de kint a konyhában kő. Adjak rá cipőt? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha nem 1 órát van kint nem.Anyósoméknál is kő van az előszobában,konyhában- zokniban lépeget a gyerkőc, de még nem lett baj belőle. ( Én inkább attól félek hogy egyszer elzúg a kövön)
2010. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igen!Adjál rá egy cipőt.Biztos ami biztos! :)
2010. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj rá egy kis szandál pluszban. ha most, ilyen pici korában felfázik, akkor később is hajlamos lehet rá, ezt nekem urológus szakorvos mondta. ne kockáztass, nagyon rossz ezzel kínlódni!
2010. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi)
2010. jún. 28. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az eész nappali+konyha járólapos, elég hideg. Olyankor van a lányomon egy plusz zokni (tapadós aljú),hogy ne fázzon fel és ennyi. A cipőt a házban nem igazán horjuk, az kinti.
2010. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább vastag zokni, sokkal egészségesebb a lábnak, mint a cipő!
2010. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!