Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít a közel 1 hónapos...

Miért ordít a közel 1 hónapos kisfiam? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött. Fél 3-tól - este 9-ig ordított. Etettem, itattam, de semmi. Kifeszítette magát és úgy ordított mintha nyúzták volna. Próbáltam hogy kevesebb hamit adok neki, egyébként simán megeszik 110 ml-t vagy hogy a rendes adagját adom neki. Amint lement a kaja újra visított. A súlya 4670 gramm, ma mérte a doki. Ja és jún. 4-én lesz 1 hónapos.


Érdekes hogy múlt héten is voltunk orvosnál akkor közölte a doki hogy a 80-90 ml tápszer kevés az akkor 4400 grammos babának simán ehet 100-110 ml. Ma levittem újra mert nagyon aggódtam. Nem beteg nem tudja hogy mi ez a sírás. Amikor mondtam hogy mennyit eszik közölte hogy az sok ennek a babának. Most akkor mi van? Egyik héten ezt mondja a másikon meg mást! Nem vagyok az orvossal megelégedve. Szerintetek?


Kizárólag tápszert eszik, BEBA HA Pro Start. Sok jön vissza neki, tök mindegy hogy mennyit eszik belőle és kap Lactase comfort cseppet amit 1 hete szed de semmi változás. Most rosszabb.


Totál ki vagyok.


Mit tudtok tanácsolni?


2016. máj. 30. 15:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem vírus! Csak a youtube így csinál beágyazható linket magáról. Baromira átverősnek tűnik, de rá is kereshetsz, ha nem mered megnyitni: youtube vagy google: "Priscilla Dunstan On Oprah"
2016. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!