Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haza utazzak a szüleimhez a...

Haza utazzak a szüleimhez a babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az újszülött babám hasfájása miatt nyugtalan. Már napok óta nem tudok aludni. Itt Bp-en nincs segítségem, viszont vidéken ott van anyukám. Késő este ér haza a párom, amikor már ő is hulla fáradt.


Anya most feljönni nem tud, mert nyári szezon miatt sokat üzlettel a kerti növényekből és sokat bukna ha mindent ott hagyná. Kérte hogy menjünk haza és ő segít a pici körül, míg megerősödik meg én is.


Nem tudom mi a jó döntés. Haza rohanni és már az első nehézség miatt oda "menekülni" vagy maradni de és egyedül küzdeni tovább, de már konkrétan ülve alszok el és néha totál be vagyok feszülve. Párom nem tud velünk jönni, így félek az ő hiánya miatt és egyedül hagyom őt.


Mi a jó döntés? Érzem hogy jót tenne ha mennék, de úgy érzem hogy ha megyek a könnyebbik utat választom és megbuktam mint anya, mert nem egyedül küzdök.


2016. máj. 31. 11:10
1 2 3 4
 31/33 Vilcsianyuja ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagytok, remélem, a babád hasfájása is javult. Minden jót nektek!
2016. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy annak a válasza sem tetszett, aki csak annyit írt, hogy nem hagyná otthon a férjét és téged nem hordott le! Neked sincs jogod itt osztani az észt, mert aki egy ilyen oldalon feltesz egy kérdést, az számítson ellenkező véleményekre is...Te kérdeztél...
2016. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


"Érdekes, hogy annak a válasza sem tetszett, aki csak annyit írt, hogy nem hagyná otthon a férjét és téged nem hordott le!"


Pont erre írtam, hogy a párommal megbeszéltem és megértette, mindkét oldalát a vívódásomnak. Azt is hogy miért akartam menni és azt is hogy miért nem.


A különböző véleményekkel nincs baj, hiszen mindannyian mások vagyunk, más személyiségek. Csak azt kell megérteni, hogy nem mindegy véleményt mond, vagy lehord, vagy kiosztják a másikat.

2016. jún. 7. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!