Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elindulnál zsíros, korpás...

Elindulnál zsíros, korpás hajjal sétálni a babával vagy a játszótérre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, tényleg nincs időd megmosni, mert mondjuk combig ér, a gyerek nem alszik nappal és/vagy önromboló korban van... ha beviszed magaddal a fürdőbe, akkor is hányásig ordítja magát, ha nem veszed fel...

És előző este még úgy ítélted meg, hogy 1 napig még vállalható lesz a fejed, közben mégse...


A lényeg: ne az legyen most a válasz, hogy "előbb megmosom". Legyen képzelőerőd: lehetetlen megmosnod, mert csőtörés miatt el is zárták a vizet, az ásványvíz pedig kevés.


Mit tennél?

Mi a fontosabb: kivinni a gyereket vagy hogy hogy látnak mások?


Tényleg érdekel. Annyira könnyen "leigénytelenezik" egymást az emberek, közben rögtön "sz.ranya" is vagy, ha ezért otthon maradsz.


2016. máj. 19. 08:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%
Én igénytelenül járok játszótérre, mert normál ruhában nem tudnám túrni a homokot.
2016. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
66%

Azt ugye tudod, hogy nem azért nem mossa meg valaki a haját, mert ilyen extrém helyzet áll elő, hogy hány a gyerek a sírástól , sőt víz sincsen!

Ez azért merőben más szitu!


Amúgy van képzelőerőm, szóval ebben a helyzetben megpróbálnám a szárazsampont - persze ha azt nem lopta el egy aljas betörő, amíg a síró gyereket mostam ki a hányásból... - , ha meg ellopta, akkor szoros kontyba tekerném, hogy minél kevésbé látsszon, hogy csupa zsír a hajam.

2016. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2016. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
53%
Jaja, fogd hátra szorosra, akkor nem látszik annyira, hogy zsíros és/vagy vegyél fel baseball sapit.
2016. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
67%
Nem.
2016. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Jaj, 2-es! Betörő?

Én pl.: eleve nem is tartok otthon száraz sampont, mert sötét hajra nem nyerő. Ajánlottak egyszer egy átlátszót, de alkoholos, arra pedig allergiás vagyok.


Nem vagyok tökéletes, előfordul hogy rosszul mérem fel és másnapra szarul néz ki a hajam. A gyerek mellett pedig nem mosok hajat, mert egy órába telik. Kezdem megérteni azt, aki kezelhetőbb hosszra vágja a haját a gyerek születésekor.


Én elindulnék.

2016. máj. 19. 09:06
 7/43 A kérdező kommentje:
4-es, hipotetikus kérdés.
2016. máj. 19. 09:08
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

Kimennék persze, kit érdekel mit gondolnak mások, és ez nem szépségverseny, max összekötném a hajam.

De nem szoktam így járni egyébként.

2016. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Én elindulnék, sőt, el szoktam indulni. Összefogom a hajam és csak én látom a hibát.
2016. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
80%
Akkor hipotetikusan hátrafognám a hajam és felvennék rá egy baseball sapit.
2016. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!