Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak hogy esne, mikor a...

Másnak hogy esne, mikor a barátnőitől megkérdezné ki szeretné kézbe venné a négyhónapos kisbabáját (akit most látnak először) és azt mondják kössz nem?

Figyelt kérdés
hát nekem elég szarul esett, úgy éreztem mintha leprásak lennénk.
2010. ápr. 12. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én se fogom meg soha más gyerekét, de ettől nem érzem magam bunkónak. Az enyémet se szoktam ajánlgatni, hogy fogdossák. Jó mondjuk már 16 hónapos, már nem is lehet ölbe venni, de amíg kisebb volt, akkor sem ajánlgattam.

De egy barátnőm se nézett rám furán, hogy nem vettem ölbe az ő bébikéjüket.

2010. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem eszembe sem jutna, hogy felajánljam a gyermekemet, hogy ki akarja kézbe fogni. Ha kérik, odaadom, de magamtól nem ajánlgatom. Annál jobban ragaszkodom hozzá. A párom ajánlotta az egyik barátnőmnek, de ő meg is mondta, hogy nem meri kézbe venni, csak ha nagyobb lesz. Csak mosolyogtam rajta. Mintha harapna a kisfiam!
2010. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én barátnöm meg amig nem szültem jó voltam neki, szülés után még járt nyalizni ,tutulygatni a drága csecsemömet aztán szépen elpárolgott nem jönn felénk se.

Nem velem fog szorakozni hiszen nekem 2-tö gyerekem van neki meg egy se.Inkább a párja mellett hapsizik.

Nekem is rosszul esik hogy ki esttem a kosárbol.

Igaz én nem voltam anyakába régen se most se ,de ha hívna elmennék hozzá ,de ugy érzem nem kiváncsi már ránk.

Már email-t se kapok töle se telefon. Peddig nem haragszunk egy másra.

2010. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!