Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jobb...

Delfike86 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb újszülött pelenka a márkás vagy az egyszerű? Mi a tapasztalat

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt vettem 3féle kis csomagos pelenkát,ezek közül a Pampers vált be,így utána maradtunk ennél,mert Dm-es kuponokkal olyan áron vettem,mint a neve nincs pelenkákat.
2016. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget
2016. jún. 15. 18:47
 13/18 anonim ***** válasza:
a zöld csomagos, szerintem 3-6kg közötti babylove nálunk verhetetlen volt. Sajnos az első gyereknél liberoval kezdtem, ez a dm-es viszont annyira jó, hogy még 6,5 kg-osan is ráhajtogattam. A 3-as pelus már nem az a minőség, de szeretem a nagyobb pelusaikat is, mert nagyon jó áron vannak és mindenhol gumisak.
2016. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekünk is csak a pampers jó mert nagyon érzékeny a fiam bőre,a többitől piros, kiütéses.
2016. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi sokfélét kipróbáltunk, de 3-as méretig szinte csak Babylove pelust használtunk. Tökéletes és kuponnal olcsó is volt. A 4-es mérete viszont katasztrófa, naponta többszöri öltözés volt miatta. Azóta nappal zöld Pampers, éjjel Libero. Havi max 1-2 baleset, ha van.

Szerencsére nem volt a lányunk érzékeny a pelusokra, viszont az Aldis pelus (egyedüliként) iszonyatosan kiverte szegényt. Na az az egy, ami egyáltalán nem vált be.

2016. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Liberoból folyton kifolyt a pisi, vagy én voltam béna, vagy alkatilag nem jó rá, babylove-nál nagyon pisi szaga volt a gyereknek már rövid idő után, és kipirosodott a bőre, még a kis fütyije is. Azóta nem kísérletezek, lesem az akciókat, és pamperst használunk. Néha kifolyik a kaka ha nagy a mennyiség, de legalább a bőrének semmi baja, a pisit jól tartja.
2016. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A zöld pampers vált be majd azért próbáltuk a babydream-et de nem a combos fiamra való, meg a babylove-ot de a pampers szerintem jobb nedvszívó, igy maradtunk annál.

Szerintem nem kell előre sokat beszerezni, mert lehet, hogy az első is be fog válni. Max 2 különböző kisebb csomaggal.

2016. jún. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget
2016. jún. 16. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!