Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjetek megsértődött volna...

A férjetek megsértődött volna ezen a body feliraton vagy nem? Dobjuk ki?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom előre, hogy jaj, nincs humorérzékünk, így ezt le se kell írnotok. :)


A férjem is itthon van a gyerekkel, 50-50 látjuk el (4 hónapos). Kaptunk pár bodyt anyósomtól (aki nem beszél angolul), amikre ilyen dolgok vannak írva angolul:

- menni fog, apa, oda a lábam, oda a kezem

- lenn kapcsos, apa, nem a fejemen

- szép leszek, mint anya, okos leszek, mint apa

- ezt még anya is meg tudja csinálni, hajrá apa


Meg hasonló dolgok. Tudjátok, olyan Vida Ágneses mártírkodós izék, amiket az emberek megosztanak a neten.


A férjem azt mondta, hogy na, ezeket elvisszük a ruhagyűjtőbe, mert ő nem adja rá ezt a gyerekre. Mert hogy ő igazi apa, mindenben teljesen kompetens és nem nemi szervvel vigyáz az ember a gyerekére.


Megértem, hogy utálja ezt a magyar rendszert, hogy a férfiak semmibe vannak véve gyerek témában, de dobjuk ki ezért a bodykat? Arra gondoltam, vasalnék rájuk valamit, és nem lenne ott a gáz felirat.


Ti mit tennétek? A férjeteket zavarná?


2016. jún. 23. 09:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Nem zavarná.


Az élet nagy problémái.

2016. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Hát most abba a pár darab bodyba nem fogtok belehalni, ha nem adjátok rá. Ha nem tetszik neki, akkor ne adjátok rá és kész. Én is kaptam ilyeneket, hogy a családom szemefénye vagyok, meg anya hercege vagyok, meg ilyen hülyeségek, én ezektől konkrétan hányok. Persze, ő a szemünk fénye, de ráírva bodyra szerintem gáz, meg ez a hercegezést is utálom. Nem is adtam rá eddig, max ha nem lenne másik épp tiszta, de annyi cucca van, minta fene, nem került sorra soha :D
2016. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
Nem zavarna, de szerintem ciki, en nem adnek a gyerekre ilyet!
2016. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer ráadnám, csinálnék fényképet, hogy az anyós, se sértődjön meg (ha sértődékeny esetleg), aztán elajándékoznám.

Függetlenül attól, hogy a férjemet mennyire sérti ÉN nem szeretném azt reklámozni a gyereken, hogy az apja idióta, és képtelen az ellátására, főleg mert nem igaz.

Nekem ezek a feliratok nem viccesek, hanem vicceskedők, én sem hordok olyat, hogy nő vagyok, segítsetek izzót cserélni.

2016. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk van 1 hasonló, a mama szemefénye feliratú (jóanyám vette, nem akartam megbántani, h nem kell ilyen) egyszer adtam rá, mikor jött látogatóba, h lássa, h oké, hordta a gyerek, de azóta bizony rég a szekrény aljára raktam. Nem viszem ki ilyenben utcára, nekem kicsit giccses az ilyen. Persze mindenkinek más az ízlése. A férjem meg nem szokta nézni mi van ráírva a bodyra :)

Amúgy meg ha nem szeretitek, ne adjátok rá, passzoljátok el a cuccot és kész :)

2016. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
Tuti nem adnék ilyet a gyerekre, és meg se vettem volna ilyen bodykat. Szerintem ez nagyon gáz, és jogosan sértődött meg a férjed. Én is elvinném ruhagyűjtőbe, lenne elég ruhánk ezek nélkül is.
2016. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Azt hiszem valaki itt nagy rajongója a giccses feliratos bodyknak, és lepontoz mindenkit :)
2016. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7:kerem a lepontozot, hogy irjon privit, atvehetok a bodyk:D
2016. jún. 23. 09:38
 9/31 anonim ***** válasza:
57%

Nekunk is vannak ilyen vicces body jaink de nem olyan h apa teljesen hulye :D

Peldaul egy pelus van rajta es egy ilyen vonalzo amin az van hogy 90%.Vagy olyan hogy az egyiken az van hogy Thing1,a masikpn Thing2(ikreim vannak),es kaptunk olyat is hogy "engem vartak" "en lettem a meglepi".Szerintem aranyosak.Meg persze van olyan hogy "my dad is my hero" a masik kislanyunknak "my daddy is the best" stb.Es van anya lanya polonk is ,az enyemen ez van "mother of two princesses",az ovejuken "daughter of a queen".

2016. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
9:nyilvan mas az ingerkuszob, de szerintem az engem vartak dolog is allatira banto
2016. jún. 23. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!