Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam vagy ne, hogy a doki...

Hagyjam vagy ne, hogy a doki felhúzza a kukin a bőrt?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hetes volt, amikor az orvos azt mondta, el kell kezdeni húzogatni. Próbálgattam is, nagyon picit mozgott, szerintem elég is volt. Aztán a 3 és 4 hónapos vizsgálaton a doki úgy felhúzta, hogy berepedt, és onnantól kezdve már meg se moccan neki a bőr, úgy visszatapadt, én meg nem akarom erőltetni, inkább nem piszkálom. Így utólag már sajnálom, hogy engedtem hozzányúlni, de egyrészt egy szó nélkül megcsinálta, nem is lett volna időm tiltakozni, másrészt bíztam benne, hiszen tapasztalt orvos...

Szóval a kérdés az, hogy most megyünk a 6 hónapos vizsgálatra, ahol biztos megint meg akarja csinálni, de engedjem-e neki? Ha már elkezdte, akkor jobb-e folytatni a húzkodást, vagy még nem késő "pihentetni" és várni, amíg nagyobb lesz, ahogy más orvosok javasolják?


2010. ápr. 13. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy urológushoz! Ő megnézi, mert nem mindegy milyen mértékben és hogyan van letapadva. Egyébként ÁLTALÁBAN 1 éves kor után szokták javasolni fürivízben tornáztatni a bőrt. Ha nem javul 3 éves korban kontroll és aztán döntenek a hogyan továbbról. Ne engedd, hogy felcibálja megint! Mondd azt, hogy urológussal beszéltél és ő mit javasolt!
2010. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehogy engedd neki. 3 éves koráig nem szabad hozzányúlni. Én 3 hósan kezdtem neki szépen húzogatni, tisztítani alatta, most 1 évesen gyönyörűen feljön neki. Sztem a dokitok jól elbaszta.
2010. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!