Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 vagy több gyermekes...

2-3 vagy több gyermekes anyukák! Tiszta bolond vagyok. Kistesó kérdés. Szeretném vagy lehet, hogy mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan hosszú a történetem.. Illetve lenne ha ezt most mind leírnám! :)


Ezért összetömörítettem és szívesen kiegészítem ha kell:)

Van egy édes ámbár nagyooon kis hisztis kislányom! Tünemény de simán átvált kis szörnyeteggé:)..


Szeretnék kisbabát. Kistestvérrel megajándékozni! tudom, hogy imádná! Vagyis remélem mert hanem.. Végem:)


A következő kérdésem avagy bánatom, gondolatom,

Szeretnék kisbabát, de úgy örülök, hogy vége az éjjeli keléseknek a szenvedés a szoptatások körül, a gügyőgésnek,csörgőknek,büfiknek stb...Nem kell szétizgulnom az agyam a bölcsőhalál miatt.. Nincs légzésfigyelő riadó..

Biztos, hogy értitek mire gondolok!!

Hogyan lehetne ezen túltettem magam? Ez azt jelenti, hogy nem jött el az idő??

Imádom a kis picurkákat! De sokszor a saját lányomhoz ÓÓÓriási türelem kell s sajnos néha elszakad:( kibukok!!

Tudnátok véleményezni a helyzetemet?



#gyerekek #kistestvér. baba
2016. jún. 24. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Pont forditva.minél tovább huzod, annál nehezebb a visszaállás.

Nalunk a nagyi pl azt mondta a sok felemesztett energiája után amit kisgyerek visz el hogy ő nem birná már tuti nem szülne már :)

2016. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Amúgy semmi rossz tapasztalat nem áll a háttérben! Nyugodt baba volt! Sokat aludt, nem volt hasfájós! Nagyon szerettem azt az időszakot is. Jó-jó mindenhova cipelni kellett a kis seggét, mert ölbe baba volt. MOST is:)

és magától nem aludt el, de összeségében nem volt gond! A egészsége is nagyon jól szolgál/t.


A terhesség is szuper volt. A szülés is..

Erre kitérve.. Úgy örülök, hogy nem vagyok az!

2016. jún. 24. 14:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyenekre, egyáltalán nem biztos hogy a 2. baba is olyan lesz
2016. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is :) várunk még a 2.babával éppen emiatt,és remélem elmúlnak ezek a kétségek.
2016. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat, en anyukam tortenetet tudom elmondani, mert nekem (még) egy babam van:)

A noverem siros volt, nyugos, stb. Aztan nem tervezetten jottem en (1 ev es 11 honap van koztunk:D), en olyan nyugodt voltam, hogy anyanak hihetetlen volt. Azt sem tudta sokszor, hogy mar felebredtem, mert mindig nevetve, jokedvuen ebredtem, sosem sirtam, csak ha tele volt a pelus vagy ehes voltam. A tesom meg mindig sirva kelt, stb. Tehat ket teljesen kulonbozo babaja volt. En annyira ragaszkodtam a tesomhoz, hogy miota az eszemet tudom (3-4 eves koromrol mar jo sok emlekem van), azota allandoan a tesommal akartam lenni. Egyutt jatszottunk lent az udvaron, anyaekhoz szinte sose mentunk, csak igazsagszolgaltatasert, ha osszevesztunk:D tehat neki nem volt megterhelo 2 gyerek, sot 3-4 eves korom ota meg aztan foleg :D tudtak pihenni.

2016. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Jobb lessz ennél !Lesz kivel játszania és előbb utóbb szereti is majd de ált.az ember szereti a testvérét kis korban.A meló pedig ezzel jár ezt nem lehet megúszni elvégre a nő erre lett teremtve.Nekem 5 éves a lányom és ezek amiket írtál rá is igaz csak én 2 évig nem aludtam 3 óránál többet még éjszaka sem.Most egy tündéri kiscsaj aki elémállt és megkérdezte "anya mikor lesz kistestvérem"?Háát azt hiszem erre a pillanatra vártam vagy 2 éve.Ebben a hónapban azt mondtam "kisbabátakarok "Tegnap kiderült sikerült már itt csücsül bennem!Gyorsan átgondoltam mindent agyilag mindenhogy.Mi az amit másként fogok csinálni hogy a nagyobbra is jusson időm ,cipelnem kell magammal minden nap az oviba,éjszakázás,mosás ,fáradtság.Gondoltam oké rendben készen állok.Röviden ilyen egyszerűen felkészítettem magam.Tudom ha megszületik és már most is erőt tudok belőle meríteni .A lányom pedig szeretni fogja, jaj de jó lesz a picibabának,és nekem is .Büszkén tolom majd a babakocsiba és mellettem az én 5 éves nagylányom.Nekem meg az lesz a dolgom ,hogy óvjam,szeressem őket és gyönyörködöm ha majd együtt játszanak a játszótéren,amikor arra gondolok ez minden fáradtságot megér.33 éves vagyok már úgymond minden megvolt az életembe mi másnak örülhetnék?
2016. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor bennem egyértelművé vált a vágy a másodikra, csak vállat vontam ezekre a lehetőségekre (órákon át altatás, kialvatlanság, stb.), pedig én a fiammal megjártam a hadak úját.... de egyszerűen nem érdekelt, csak hogy legyen baba. Most nem ezt érzem, ha harmadik babára gondolok...
2016. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, 18, 21 hónap korkülönbséggel. Nekem mindegyikkel nehezen ment az eleje, de a kisebbekkel jó volt, hogy benne voltunk már a gyakorlatban. Most már mindenki ovis. Nem kezdeném újra egy kisbabával. Nekünk így volt ideális.

Nem ismerlek, de a saját tapasztalataim (!) alapján tényleg jobb, ha hamarabb jön a kistesó.

2016. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám egy éve. Igen hisztis, nehéz eset, rossz alvó tündérke kislányom van, egész nap pörög. Bevállaltuk a kistesót és született egy szupernyugis, jól alvó, jól evő kisfiunk. A hiszti korszak meg még odébb van nála.
2016. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszat!! Bár jó volna még több véleményt" tapasztalatot olvasni. ;)
2016. jún. 27. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!