Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maja, Mirjam, Anna, Sára vagy...

Maja, Mirjam, Anna, Sára vagy Júlia legyen kislányom? : )

Figyelt kérdés
Maja gyerekkori kedvencem,már vagy 15 éve mondogatom hogy nekem ha lányom lesz,Maja lesz.Mirjamot párom szeretné nagyon,nagyon tetszik neki a Mircsi becézés.Annát és Sárát anyukám szeretné,mert hogy azok szép magyar nevek,de persze nekem is nagyon tetszenek.Júlia volt párom 3 évesen meghalt kishuga,az ő szülei ezt a nevet erőltetik.na akkor?:)
2010. ápr. 13. 17:59
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
34%
Anna
2010. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
párommal megbeszéltük,most az én kedvenc nevemet kapja meg első,az övét második névként,és ha lesz még gyerekünk pont fordítva lesz.De végül ő a Lilien mellett döntött,így Tóth Maja Lilien lesz.
2010. ápr. 14. 14:01
 23/46 anonim ***** válasza:
0%

Örülök hogy sikerült döntenetek - csak még egy apró megjegyzés: nem biztos hogy jó ötlet manapság a gyereknek 2 nevet adni, ezt csak az tudja, aki benne van, mint pld. én. Ugyanis kb. 10 éve megváltoztatták az ezzel kapcsolatos rendeletet, és ha a gyerekednek 2 neve van, mindig mindenhova le kell majd írnia, ha nagyobb lesz, úgy lehet majd csak aláírnia..... annyira utáltam, nem tudom elmondani, főleg mivel gyerekkoromban még nem így volt, ez viszonylag új dolog. Engem a férjhezmenés váltott meg a 2 nevemtől... szóval talán ezt nem árt bekalkulálni, mást is ismerek ugyanígy, és teljesen megegyezik a véleményünk, ő ráadásul férfi, szabadulni sem tud a másik nevétől, csak ha névváltoztatást kér, kifizeti stb.

De akkor is örülök hogy döntöttetek, és nem a szülők, rokonok elvárása szerint. Sok boldogságot Nektek!

2010. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
68%
Na!jól döntöttetek....szép neve lesz a Kismanónak:-)))
2010. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
nem akartam kiemelni a kérdést,véletlen volt,mielött valaki belémkötne:)a neve már megvan.
2010. ápr. 19. 17:44
 26/46 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a Júlia a favorit:)
2010. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
34%
Az én lányom is Maja. :) Gyönyörű nevei lesznek a babátoknak.
2010. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
34%
Anna
2010. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy nem a Júliára esett a választás...Magasan a legjobb név ezek közül.
2010. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem jól döntöttetek! Nálunk is így volt :) Az első gyereked neve legyen a TE kedvenc neved :)
2010. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!