Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitolás ilyen neveket adni a...

Kitolás ilyen neveket adni a lányomnak és a fiamnak?

Figyelt kérdés
Erzsébet és György jelenleg. A becézésük Bet és Gyuri lenne. Bár arra gondoltunk, hogy a Györgyöt nem is becéznénk. A másik Boleyn lány filmet nézve tetszettek meg ezek a nevek. Vagyis angolul Elizabeth és George lenne.

2016. jún. 27. 09:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
67%
Én ismerek tíz év alatti Györgyöt és Erzsébetet is, nincs semmi baj ezekkel a nevekkel. Nem kell mindig beállni a sorba, és néha már-már röhejes, de új és divatos neveket adni.
2016. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Szabolcs és Adél van. A harmadik pedig Ábel vagy Sára lesz.


A György nem igazán tetszik, viszont Erzsébetről Sissi királynőnk jut eszembe.

Viszont van olyan ismerősöm akinek a 5 éves fia György, a 3 éves fia János.

2016. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
3 kisfiam van: András, Dénes, Vilmos... Szóval hajrá Erzsébetek és Gyurik! :) NEM kitolás.
2016. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%
Az összes 35 év alatti Gyuri és Erzsébet(persze mindegyik a becenevét használja) akit ismerek szuper jó fej,szóval nekem nem egy tata-mama jut a nevekről az eszembe. Én régimódi névvel élek már 34 éve, nem volt belőle hátrányom, ezek a nevek soha nem lesznek cikik,mint sok divatnév!
2016. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
49%

Én modernizálnám a női nevet, Eliza, Elizabet, Eliz, Elíz, stb.


Az Anglia ötleted egyrészt a Brexit miatt rendkívül megkésett, másrészt meg attól még György és Erzsébet lesz a gyerekek neve ott is, csak le tudod fordítani. De amúgy senki se érti majd őket, nem használhatják úgy a hivatalokban, hogy George meg Elizabeth.


Ha nemzetközi nevet akarsz adni, adj azt! Mi is azt adtunk! De akkor magyarul és angolul ugyanúgy kelljen leírni.

2016. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Na igen, ezek szerint mondanom kellett volna azt, hogy 2. nevet is akarunk, ami ilyen nemzetközi. A lányunk Marianna Emma, az ikreknek az Erzsébet Rita és György Róbert. Tehát ha Angliába költöznénk, akkor valószínű az Emma, Rita, Rob (Róbert becézése nyilván) neveket használnák.
2016. jún. 27. 14:46
 27/36 anonim ***** válasza:
68%
Bocsanat h belekotyogok de azt nehezen hiszem h Erzsike,Gyuri es Marianna lazan atallna az Emma,Rita es Robira ha ugy adodik.Nekem meg a ferjes nevemet is szokni kellett felnottkent szerintem zavarna ha holnaptol Annanak kellene pl szolitania mindenkinek engem.Ugy erdemes nemzetkozit adni h azt hasznalja mindket orszagban.(kulfoldon elo nemzetkozi neves gyerekes anyuka vagyok)
2016. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Hát viccesebb lenne,ha a 31 éves építőmérnök György párom Brájenként mutatkozna be :D
2016. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ha mr feltétlenül a királyi családból akarsz nevet, legyen Vilmos és Diána :)


Angolul ezek a neve sokkal szebben hangzanak, én itthon nem adnám.

2016. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
69%
Ki akartok menni. Ok, de azt ugye nem gondoltad komolyan, hogyí az addig Marcsi lányod válaszolni fog az Emmára? Ha össze akarod zavarni őket, tessék, én akkor inkább nemzetközi nevet adnék, vagy második névként a fent írtakat.
2016. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!