Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitolás ilyen neveket adni a...

Kitolás ilyen neveket adni a lányomnak és a fiamnak?

Figyelt kérdés
Erzsébet és György jelenleg. A becézésük Bet és Gyuri lenne. Bár arra gondoltunk, hogy a Györgyöt nem is becéznénk. A másik Boleyn lány filmet nézve tetszettek meg ezek a nevek. Vagyis angolul Elizabeth és George lenne.

2016. jún. 27. 09:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 30 évig Magyarországon élt, mint Mariann. Angliában sincs vele gond. Miért kell ezért 2 név?
2016. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem igaz már, hogy egy-ketten nem értik meg, hogy nem biztos hogy ki megyünk Angliába. Ha ki is, akkor is csak nyaralni. Azt egyszer sem mondtam, hogy odaköltözünk teljes valószínűséggel. De beszéltem a férjemmel, s mondta, Angliában kapott jól fizető állást. Így lemondtunk az Erzsébetről és a Györgyről. Már t é n y l e g kimegyünk. Ott is fogunk lakni. A Mariannát azt megértik angolul, lehet Mary-nek (Méri) becézni, az is jó. Nekünk is jó lesz, mivel Marcsi oviban is tanult angolul, és a suliban is, tehát a nagyjából amit kell, azt tud angolul. Voltam UH-n, és a doki most azt gondolja, két lány van. Megnézte alaposan, és elkezdte: Elnézést kishölgy, kiderült, önnek nincsen fia, hanem két lánya." Fiúnévben sehogy sem állunk, ami angolul is jó. A lényeg, már Manchester-ben fognak születni, mert odaköltözünk majd. Így nekik a Bettina és Bridget neveket szánjuk, mivel így kaphatnak angol nevet, szerintem.
2016. jún. 28. 11:23
 33/36 anonim ***** válasza:
62%
Kerdezo az egyik mondatodban kimentek,aztan nyaralni,aztan a harmadikban hirtelen allast kapott a ferjed,kezdem ugy erezni h vagy te nem vagy osszeszedett vagy fake a kerdes.Attol h kulfoldon szuletik egy magyar gyermek,nem kaphat Bridget nevet,max a Brigittat vagy Britnit ami es ahogyan itthon anyakonyvezheto.Ahogyan allampolgarsagot sem kaphat csak amiatt h masik orszag teruleten szuletik.Kiveve ha a kov kommentedben hirtelen a ferjed is brit allampolgarra nem valik:)
2016. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
51%
Valóban te írsz össze-vissza. Teljesen mindegy, hová mentek nyaralni, élni, mi a nevük. Ugyanis mindent meg lehet szokni, meg lehet tanulni.
2016. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
29%
Inkább ez, mint pl. a sok Mia és egyéb ma divatos borzadályok. Ennyi erővel az Anna is nyugdíjas név, mert ükanyám korában is divatos volt. Sőt, már előbb is. Nem értem mi alapján lesz egyik régi név nyugdíjas, a másik meg nem. Mivel a Dávid, Máté is bibliai.
2016. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
59%

Nem lennék sem Erzsó sem Gyuszkó viszont sohasem szólnám meg azt a gyereket vagy felnőttet aki ezeket a neveket viseli! A neveket is újítani kell, éppen mint a divatot!

Nehezen hiszem, hogy pont te aki megszólod a Benett nevet majd elfogadásra neveled a gyerekeidet!

Ismerek pár Hannát, Mirát és Zorát, Benettet, Noelt, Bencét akik gyönyörűek és okosak...nálunk a gyerekek nem csúfolkodnak a másik nevével, pedig van Brendonunk is és Kevinünk is!

(Tanítónő vagyok.)

2017. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!