Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitolás ilyen neveket adni a...

Kitolás ilyen neveket adni a lányomnak és a fiamnak?

Figyelt kérdés
Erzsébet és György jelenleg. A becézésük Bet és Gyuri lenne. Bár arra gondoltunk, hogy a Györgyöt nem is becéznénk. A másik Boleyn lány filmet nézve tetszettek meg ezek a nevek. Vagyis angolul Elizabeth és George lenne.

2016. jún. 27. 09:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igen. Nyugdìjas nevek
2016. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
32%
A XXI. században ilyen nevekkel élni... szegény gyerekek, már előre sajnálom őket. Ezek ilyen nagymamás és nagypapás nevek, rég kimentek a divatból.
2016. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Ha mår feltetted a kėrďėst ìgy felmerült benned hogy kitolás. Ūgyhogy igen.
2016. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem kitolás, mert ezek normális nevek. Inkább a ma divatos nevek azok.
2016. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kortalan nevek. Egyik sem a kedvencem, de sokkal szebbnek tartom, mint egy aktuális divatnevet. Ráadásul az Erzsébetnek nagyon sok szép becézése van, a György pedig pici korban Gyuri, vagy Gyurci becézéssel nekem egy huncut kisfiút just eszembe, aranyos.
2016. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem mind a két név nagyon szép. Nagyon szép a külföldi megfelelőjük is, így ha netán külföldön élnek majd, akkor is meg tudják oldani.


Én értem, hogy miért kérdezed ezt a dolgot és miért vagy bizonytalan. Szerintem ne legyél!

Hányingert kapok a Mira, Léna és társai nevektől, ezek a régi klasszikusok sokkal szebbek!

Becézni is lehet őket, szépek is, viselhetőek is.


A mi gyerekeink a Julianna és Sándor neveket kapták. Hát..inkább nem sorolom milyen nevek vannak az oviban és bölcsiben..

2016. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
A Bet becezes nem tetszik,olyan kurtafurcsa. Akkor inkabb Beti vagy Böbe. Egyebkent orulok h nem egy ezredik Anna,Hanna vagy Mira nevben gondolkodtok (azok is szepek de tele veluk a padlas)....a Gyuri is tok jo:)
2016. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

a Gyuri lehet Gyurci, Gyurcika, Gyurkusz,

a Bet pedig Erzsi, Erzsó, Bözse, Bözsi...


Ha ezeket is el tudod viselni, akkor hajrá!

NE a becézése alapján válassz nevet!

2016. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
46%
Igen, szerintem kitolás. Egyik sem szép név amúgy sem, ráadásul nagyon öregesek is.
2016. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%

Én azt javaslom, mindenki, aki bizonytalan a névválasztásnál, hogy nem kitolás-e, hogy cseteljen több emberrel és mutatkozzon be a választott néven. Higgyétek el, nagyon furcsa. Én kipróbáltam és így zártam ki 2 nevet is. Nem arról van szó, hogy lecsúnyázták volna, hanem egyszerűen nem tudtam leírni, pedig amúgy tetszett.


A becézés alapján választott név tényleg nem szerencsés. Nekem az Erzsébetről sose jutott volna eszembe a Bet becézés, mert olyan mint a Betti rövidítve. Tuti Erzsit mondanék, ha meg kéne szólítanom.


György önmagában még tetszik, de a Gyuri nekem papagájnév. Akkor már inkább a Gyula jobban tetszik, de ott meg a Gyuszitól ráz a hideg.

2016. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!