Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagytátok már magára a...

Ti hagytátok már magára a lakásban a kisbabátokat? Mennyi időre?

Figyelt kérdés

Anyósom a múltkor nálunk bekeverte a cuccai közé az egyik fontos iratunkat, amit ma áthozott. A babánk aludt a kiságyában, egyedül vagyok vele most itthon. 7 emeletes liftes házról van szó, és önzáródó ajtónk van.


Anyósomnak mondtam, hozza fel a cuccot, és ő megsértődött, hogy nem igaz, hogy pár percre nem tudom otthagyni azt a gyereket és emiatt be kellett dobnia a parkolóórába pénzt. Meg hogy ő a boltba is átment, meg a kertbe is kiment, míg a gyerekei az emeleten aludtak.


Szerintetek túlzás, hogy én a szeméttel sem ugrok le, ha a gyerek nincs velem? Ti a boltba is átmentek?


2016. jún. 28. 09:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

Én hagytam màr egyedül,sokszor. Persze nyilvàn màs a 10 emeletes panelba bezàrni a lakàsba,mint nekem a tàrsashàz földszintjén(2emelet van összesen) nyitott ajtó mellett kimenni a kertbe vagy a folyosón beszélgetni a szomszéd anyukàval.

Mondjuk a sarki boltba nem megyek àt,ha csak én vagyok itthon vele.

2016. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Igen, míg aludt a kiságyában átléptem a szomszédban levő pékségbe. Az ég világon semmi baja nem történt. Nyílván, ha ébren van, magammal viszem.
2016. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
kertesbe lakunk...én akkor megyek ki a kertbe amikor alszik mert akkor tudom is csinálni a dolgom. A bébiőrőn meg hallom amikor felébred.Amikor olyan cuccot kapok amit át kell venni akkor kiszaladok a kapuhoz. 1 éves volt az első gyerekem amikor emeletesből kertesbe költöztünk, a 2. emeleten laktunk és ott csak annyi időre hagytam magára ameddig a szeméttel leszaladtam,de ez alvásidőbe volt. Amikor már volt egy nagyobb és kisebb gyerekeim voltak akik furán néztek rám amiért még a kicsit is kihozom rossz időbe pláne a 3.ik gyereknél aki téli azért,hogy a nagyobbakat oviba/suliba viszem.400 méterre megyünk,de jaj szegény babát ilyen időbe...hát miért nem hagyod otthon...nem lesz semmi baja amúgy is sokat alszik ilyenkor még szöveggel jöttek az ilyen 60 év és a fölötti emberek. Oké 8 perc alatt megjárom azt az időt végig is aludná és ok mondjuk semmi baja nem történik,tegyük fel a ház se akkor fog véletlen lángra kapni, engem megy tegyük fel hazafelé elüt egy autó... Szóval gyerek nélkül én csak a kapuig az utcára ki már nem.
2016. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
13. válaszoló vagyok. bocs telefonról pötyörészek
2016. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

Kertes ház. Udvarra ha kiszaladok, akkor járókába teszem (postás, büdi kuka). Ha majd tud járni, akkor jön velem. Ha hosszabb időre megyek ki, akkor kiviszem.

Ha alszik, akkor kiszaladok siman. Ha hosszabb időre megyek ki (kertészkedés, nagyobbal játszani), akkor bébiőrt viszek.

Kerten kívűl csak akkor mentem, amikor aludt, és a szomszédból hazahoztam a nagyot (nem hosszabb idő, mint egy postás), és csak őrrel.

2016. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
4. emeleten lakunk és nem. Nekem is mondta anyám, hogy minket betett addig a kiságyba, amíg a 3. emeletről vissza lement a cuccért, amit addig a földszinten hagyott. Nekem ez nem megy.
2016. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

Bérház földszinten laktunk a bolt annyira volt, mint most a kertbe a kamra.


Mindennap aludt 10-12 kozott, a kisagyban addig at szaladtam a boltba gyorsan kivettem kutyát egy kis körre.mar 3 eves semmi baja nem történt soha.


Most kisteso 2 honapos kertesben lakunk, teregetni is kikell, kukát kirakni, medencét befedni, de meg a babakocsit is előkell vennem ha sétálni akarunk, ugyhogy szinten van, hogy egyedul van 10 percekre.


Mondjuk a 7. Emeletről en sem mennek le, amilyen makom van el romlana a lift es ugy mar soká ernek vissza...

2016. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

panelba nem hagynám magára ha emeleteket kell sétálnom/lifteznem. ha a földszinten lennék akkor babaőrrel a kezembe elszaladnék az 5 méterre lévő postaládáig. de mi kertesben lakunk és igen bent hagyom egyedül a házban míg alszik. nem egyszer volt hogy jött a postás/futár/óraleolvasó...kezemben a babaőrrel kimentem és elintéztem a dolgokat. ugyan így minap kifeküdtem napozni míg a fiam aludt...ott volt a babaőr mellettem. de amikor fent van és jön a postás...stb akkor jön velem, amikor kisebb volt akkor az ölembe vittem magammal és bénáztam hogy alá tudja írni :) de pl a kert végébe nem megyek ki ha alszik mert addig nem ér el a babaőr és nem hallom ha valami van.


azokat nem értem akik a boltba ugranak le...nem is értem hogy van bátorságuk.

én egyszer mentem boltba mikor a fiam aludt, össze is futottam a sokadik szomszéddal és kérdezte hol a fiam. simán rávágtam hogy alszik, hát azt a döbbent, elkerekedett tekintetet meglátva azonnal hozzátettem hogy az apja otthon van vele.

2016. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Amig kimegyek kerteszkedni addig o kint alszik a kertben az arnyekban. De most h iszonyat nagy meleg volt bent hagytam a kulso szobaban. Teljesen jol elvolt aludt. Es raneztem parszor
2016. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
8: nem. én miért mennék le a kocsijához? nem akart parkolási díjat fizetni, szaladjak le a cuccért, a gyereket hagyjam fenn, és ő odaadja nekem lenn a papírt.
2016. jún. 28. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!