Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagytátok már magára a...

Ti hagytátok már magára a lakásban a kisbabátokat? Mennyi időre?

Figyelt kérdés

Anyósom a múltkor nálunk bekeverte a cuccai közé az egyik fontos iratunkat, amit ma áthozott. A babánk aludt a kiságyában, egyedül vagyok vele most itthon. 7 emeletes liftes házról van szó, és önzáródó ajtónk van.


Anyósomnak mondtam, hozza fel a cuccot, és ő megsértődött, hogy nem igaz, hogy pár percre nem tudom otthagyni azt a gyereket és emiatt be kellett dobnia a parkolóórába pénzt. Meg hogy ő a boltba is átment, meg a kertbe is kiment, míg a gyerekei az emeleten aludtak.


Szerintetek túlzás, hogy én a szeméttel sem ugrok le, ha a gyerek nincs velem? Ti a boltba is átmentek?


2016. jún. 28. 09:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nem panel egyébként, téglaház.
2016. jún. 28. 14:31
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Én kimegyek kertészkedek, felmosom a teraszt stb., kapun kívül nem megyek. Van bébiőr, ha felébred, sír bemegyek. Ha nagyobb lesz és már félő hogy elhagyja a helyét már nem biztos, hogy megteszem, néhány percnél tovább nem maradok. Társasházból magasemeletről nem mennék le kukáig se, de pont ezért költöztünk ki a városból kertesbe.
2016. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4.-en lakunk lift nelkul. Nem tudom a gyereket, meg a sok cuccot is felhozni egyszerre, muszaj meg egyet fordulnom. Amig vissza leszaladok, beteszem a fiam a jarokaba. Amikor mosdoba megyek, addig is egyedul hagyom, semmi baja nem lesz attol a par perctol. Es ha a postas jon, akkor is van, hogy le kell szaladnom a foldszintre. Arra van a jaroka, beleteszem es tudom, hogy jo helyen van.
2016. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Emeletesbe nem hagynám,kertsebe úgy hagyom,hogy mondjuk kimegyek a kertbe,de a konyha ablakot kinyitom.Mindezt azért,mert két évesen benne maradt a kulcs a zárban,én kivittem a szemetet a kukába (ajtó után 3 méter) a két éves gyerekem pedig kizárt.Azóta nekem ez (én kint-ő bent,ajtó zárva belülről) a rémálom.Így ha bármi van legalább az ablakon be tudok mászni.

Ismerősöm viszont simán az alvó gyereket bezárja,és elmegy bevásárolni,könyvtárba meg ilyenek.

2016. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!