Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok hogy nem vagyok...

Mondjátok hogy nem vagyok egyedül ezzel?

Figyelt kérdés

Már kb. 2-3 hete érlelődik bennem de most már elegem van...

Lehet hogy érzékenyebb vagyok mostanában, de mindenhol csak azt kérdezik (védőnőnél, séta közben más anyukáktól, a boltban stb.), hogy még nem ül a fiad, még nincs foga még nincs ez még nincs az, bezzeg az én gyerekem már ennyi idősen ezt meg azt csinálta.

Miért nem fogadják már el az emberek, hogy minden ember, így minden gyermek is más vagy nem?

Különben is régen tök rendben volt ha egy gyerek mésfél két éves korában indult el, most meg már be vannak pánikolva az emberek, ha a gyerekük 7-8 hónaposan még nem járnak.

Vagy én gondolom rosszul?


2010. ápr. 13. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

xard le őket :)


Én nagyon későn kezdtem járni, és mégis tudok menni,

sőt a futásban is jó vagyok :)

2010. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem vagy vele egyedül. A fenti posztot nem én írtam, de az általad leírtakat járja körbe benne egy anyuka. A dolgot meg valahogy úgy kell kezelni,hogy amilyen a kérdés legyen olyan a válasz is. (Értsd alatta, hogy hülye kérdésre hülye válasz.)

2010. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Á nem kell velük foglalkozni, csak azért teszik, mert nincs más gondjuk! Ne aggódj járni fog, és pakolászni is mint a kisanygyal!
2010. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeken mindig jókat mosolyogtam, soha nem tudtak felzaklatni ilyen kérdésekkel. Szerintem Te magad vagy ideges és feszült, és rosszul kezeled ezeket a kérdéseket... az persze már bunkóság, mikor hozzáteszik, hogy bezzeg az enyém már járt 9 hónaposan... Pedig nekem is volt ilyen.. az enyém csak 13 hónaposan indult el, de soha nem haragudtam arra, aki megjegyezte, hogy az övé már 11 hónaposan ment. Ha ment, egészségére.. Ha meg nem ment, és hazudott? Akkor mi van? Akkor is egészségére.


Sztem nem kell tragikusan felfogni az ilyesmit.

2010. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulnak ilyen emberek, de ha tudod magadtól hogy minden rendben a gyerekeddel akkor miért foglalkozol velük?

Az én kislányom 11 hónapos és még csak kapaszkodva lépeget de ha nem kapaszkodik elesik. A barátnőm lány két héttel kisebb mint az enyém és már szalad. ÚRISTEN MOST MI LESZ? Hát semmi. Majd Ő is megtanul járni ha eljön az ideje.

2010. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó anyukák szeretik egymást "túllicitálni"... természetesen egyévesen a gyerekük már a doktoriját írja... Na persze... a legutóbbi csodagyerek 5 naposan már hangosan kacagott hosszú percekig... Szóval... nem minden úgy van ám azért...
2010. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jaj, ne aggódj.

Valahol csak dicsekedni szeretnének vagy ami még rosszabb eltúlozzák a dolgot.Lehet nem is minden igaz amit mondanak.Sajnos tapasztalat.Egy Apuka elég rendesen beolvasott a kedves párjának a védőnőnél, hogy miért állítja hogy a kislányuk már jár, amikor még csak ülni sem tud teljesen magától.1 évesen.Aztán persze kellett vinni a kislányt össze-vissza mert az anyuka csak dicsekedett de nem törődött vele igazán.Az Apuka meg 5-6 havonta járt haza Írországból melóból.

Én a szoptatásnál voltam így kiakadva.Nem igazán volt tejem, az sem kellett a pici fiamnak csak üvegből, szóval elapadt.Erre jöttek azzal hogy milyen cicababa vagyok én, hogy félek hogy el fog csúnyulni a mellem, meg sorolhatnám még, hogy miért nem szoptatok.Akkor álltam át arra hogy van tej, szoptatok.Csak én és a párom tudjuk mennyit bőgtem amikor már csak 10ml-t tudtam kisajtolni magamból.

Most meg ott tartunk hogy terpeszrugis és még nem forgolódik(kényelmetlen gondolom) meg nem is tűri magát hason( de ahogy itt olvastam nem minden baba szereti).

De nem fogom csak azért idegileg tönkretenni magam mert egyeseknek nem tetszik a babám fejlődése.Ha valami gond lenne az orvos úgyis szólna.

Fel a fejjel, engedd el a füled mellett a megjegyzéseket!!!

2010. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz senkivel! A Te babád úgy tökéletes, ahogy van! Ahogy mindenkinek a sajátja.

Engem a családban cseszegettek, és oltogattak azzal, hogy kövér a kisfiam, és majd milyen későn fog csinálni mindent. Eleinte nagyon idegesített, és mindig az orruk alá dörgöltem a fényképeket, hogy éppen mit csinált, nézzék meg, hogy nem is kövér, satöbbi. Most meg már szimplán lesz@rom. Mondanak, amit akarnak. Kár idegeskedni rajta. Ha ők ettől érzik jól magukat, hát mondják csak a magukét nyugodtan! Nekem egyik fülemen be, a másikon ki. B.

2010. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagggyon jó a fentebb említett link!!!

"Végigalussza már az éjszakát?

Ó, születése óta. Én csak azért kelek fel kétóránként, hogy nehogy elkényelmesedjek. "

:) :) :) :) :)

2010. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
:)) Egyébként ez igaz.. Miénk már nagyobbacska (17 hónapos). Szokták kérdezni, hogy "mondd, végigalussza már az éjszakát?". Azt szoktam rá válaszolni, hogy ő már igen, de én még nem :)) (amúgy nem igaz, mert 2-3 -szor még mindig ébred :(
2010. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!