Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok hogy nem vagyok...

Mondjátok hogy nem vagyok egyedül ezzel?

Figyelt kérdés

Már kb. 2-3 hete érlelődik bennem de most már elegem van...

Lehet hogy érzékenyebb vagyok mostanában, de mindenhol csak azt kérdezik (védőnőnél, séta közben más anyukáktól, a boltban stb.), hogy még nem ül a fiad, még nincs foga még nincs ez még nincs az, bezzeg az én gyerekem már ennyi idősen ezt meg azt csinálta.

Miért nem fogadják már el az emberek, hogy minden ember, így minden gyermek is más vagy nem?

Különben is régen tök rendben volt ha egy gyerek mésfél két éves korában indult el, most meg már be vannak pánikolva az emberek, ha a gyerekük 7-8 hónaposan még nem járnak.

Vagy én gondolom rosszul?


2010. ápr. 13. 22:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Uncsim 2 évesen kezdett el járni.. addig csak mászott, eléggé fura pózban.. Most a kifutón modell (és tud járni...:))))... Ennyit erről...
2010. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!