Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok hogy nem vagyok...

Mondjátok hogy nem vagyok egyedül ezzel?

Figyelt kérdés

Már kb. 2-3 hete érlelődik bennem de most már elegem van...

Lehet hogy érzékenyebb vagyok mostanában, de mindenhol csak azt kérdezik (védőnőnél, séta közben más anyukáktól, a boltban stb.), hogy még nem ül a fiad, még nincs foga még nincs ez még nincs az, bezzeg az én gyerekem már ennyi idősen ezt meg azt csinálta.

Miért nem fogadják már el az emberek, hogy minden ember, így minden gyermek is más vagy nem?

Különben is régen tök rendben volt ha egy gyerek mésfél két éves korában indult el, most meg már be vannak pánikolva az emberek, ha a gyerekük 7-8 hónaposan még nem járnak.

Vagy én gondolom rosszul?


2010. ápr. 13. 22:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ehhez az anyukához mit szóltok? Érdemes végigolvasni vazze... elkapott az ideg tőle...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, látom nem csak én tapasztaltam ilyet.

Egyébként engem nem zavar a fiam fejlődési üteme mert elhiszem, hogy felgyorsult világban élünk, de nem hiszem hogy 30 év múlva már úgy fognak születni a babák, hogy beszélnek és járnak.

Egyébként ahogy anyukámtól tudom ugyanabban a tempóban fejlődik, mint annak idején én is és nekem ez a "normális".

Hogy nem ül vagy nem jár még az sem aggaszt, mert hagy erősödjön még a kis gerince, nehogy olyan legyen mint az anyjának.(Volt már gerincsérv műtétem és van egy kis velem született gondja is a gerincemnek)

És igazából nem az zavar hogy mondják hanem ahogyan mondják, mintha az én fiamnak valami problémája lenne és tökéletlen lenne. Na ez zavar:)

2010. ápr. 13. 23:01
 13/21 anonim ***** válasza:

Engem is ki tudnak idegelni ezzel! Már eleve kismamaként: Na és, kisfiú vagy kislány? Kislány/kisfiú. Óh, nem baj, majd a következő kislány/kisfiú lesz.

Aztán szülés: Ja, csak császárral...

Aztán a szoptatás. Én is azt mondom, hogy persze. Hetekig sírtam, mikor a trombózis alatt elapadt a tejem.

Most a következő: 5 hónapos 3 hónapja fogzik. Van is már 1 foga. Az egyik ismerős anyuka közölte, hogy az övé már 1 hetesen fogzott, pedig nem én hoztam fel a témát, hanem meglátta a gyerek szájában egy vigyor közben.

Ja, és mivel barátságos természete van a gyereknek, ezért ki van mondva az ítélet: Na, ez is jól el van kényeztetve, biztos mindig kézben van!

2010. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
23:00-ás, kösz a linket, ez a nő teljesen beteg, meg is irtam a vélemén em, nem birtam ki, nem normális!!
2010. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát én az ilyet lesz@rom(bocsi)!

Szerinted miért nem járunk játszótérre?Rüheéllem az ilyen fellengzős,mindenttudó anyukákat.

Lehet 6-7 hónaposan nem ül meg,de 9 hónaposan meg már feláll és lezavarta 2 hónap alatt a kúszás-mászás-egyedül felülést.

Minden gyerek máshogy fejlődik és elég tágak a határok is.Sztem egy szülő a legtöbb esetben megérzi-látja,ha vmi nem stimmel és segítséget kér.

2010. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én minden kérdésre "tökéletes" választ adok (persze csak idegeneknek, pl. szomszéd, házban lakók, stb...)

Kedvencem az "ésugyeszopikázikmerthogyazmilyenfontos //ésneadjaknekitápszert//!" volt, amire mindenkinek igennel feletem, utána meg jókat röhögtünk, amikor közölték, hogy látszik is, hogy erős, anyatejes baba :) (1 hetes korától szinte teljesen tápszeres).

Érdekes, hogy én nem kérdeztem meg, hogy teljeskiőrlésű kenyeret esznek-e és használnak-e finomított cukrot, mert ha igen, akkor nem kellene, mert marhára egészségtelen!

:DD

2. gyerkőcnél majd visszakérdezek:))

Amúgy szerintem poénból így jókat lehet vetíteni, hadd kerekedjen a kérdező szeme :)

Pl. lehet mondani, hogy az én babám már 5 hónapos korában felállt, de komolyan !!! :)

/Persze szigorúan csak idegeneknek a lebukás veszélye miatt :))) /

Na szóval próbáld ki, legyél komolytalan, de nyilván nem a védőnőnél :)

*L*

2010. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Jaj, csajok ne bántsátok azt az anyukát aki a bepisilős témát írta.

Még most is olvasgatok, találtam 2 témát is ahol hozzászólt vagy ő kérdezett, hát az alapján nem csodálom hogy ki van.De ez nem mentség tudom.

2010. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hááát, én sem bírtam ki, hogy ne írjak annak az anyukának. Férje 6 hónaposan szobatiszta volt állítólag. Persze. 7 hónaposan meg már beszélt, nem? Pfff....
2010. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy a gyerekektől túl korán várnak el túl sokat.

A lányom 7 hónaposan kezdett stabilan forogni mindenfelé, addig csak úgy ímmel-ámmal. Most 10 hó napos, 2 hete kúszik, de már gyógytornászhoz akarják küldeni, mert nem mászik, meg nem áll még fel egyedül (csak a kezembe kapaszkodva).

Hát ez nem normális.

Szerintem.

Az anyukák versenyéről meg no comment. Nálunk is van. Most éppen engem pletykált ki, hogy vinnem kell a gyereket tornáztatni. Aztán koppant, mert mégsem kell.

Jól gondolkodsz szerintem.

2010. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szia!

igen, én is utálom ezeket a kérdéséket,lévén,minden gyermek más.de a halálom az volt, amikor vadidegenek megkérdezték az utcán ,hogy cicil-e.

váááááááááááááááááááááááá

2010. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!