Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden esetben kialakul a...

Minden esetben kialakul a cumizavar?

Figyelt kérdés
Az én babám szopizik, viszont születése óta szívná az ujját. Ezért kapott kis cumit, inkább azt szìvja. Az elalvásban is segìti. Viszont nem szeretném, hogy cumizavara legyen.
2016. jún. 28. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Nálunk egyik gyereknél sem okozott gondot sem a cumi, sem a cumisüveg.
2016. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Nàlunk kisfiam sokat evett cumisüvegből is,mert fejnem kellett sokàig és pótlàsként ìgy kapott plusz anyatejet. Semmi baja nem lett.

Van akinek kialakul,de nem àltalànos.

2016. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam ;) Néha én is adok neki cumisüvegből enni lefejt tejcsit, ha a cici kifogy. Meg a védőnő tanácsolta, hogy nagy melegben 1-2 korty vizet is kaphat. Bàr sokan ez ellen vannak.
2016. jún. 28. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak sem volt, szopizott, alvásnál cumizott
2016. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!