Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot mert már...

Adnátok tanácsot mert már lassan megőrülök?

Figyelt kérdés
2 hónapos a fiam és mikor ébren van csak sír. már sírok vele,semmi sem használ már mindent kipróbáltam.a közelség úgy látszik nem opció nála...mikor magara vagy magamellé vagy összebújva teszem csak kapálózik,sír.tápszeres egyébként és semmilyen cumit nem fogad el. már sajnálom a nagyobb fiam hogy állandó sírásba kell aludnia. képes 2 órán keresztül nyomni. nem is tudom elaltatni,szerintem nem normális hogy 2 hónaposan ennyit ébren van..pl tegnap 17:00-00:30-ig fenn volt ma 15:00-...még most is sír. már nem todom mit tegyek,orvos védőnő nem segít.

2016. júl. 1. 23:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ismerősöm babája is ilyen volt, gyerekorvos ráfogta, hogy hasfájós. De ők nem törődtek bele, elvitték magánorvoshoz, és ott derült ki, hogy húgyuti fertőzése volt.
2016. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, nálunk is ez volt. Csak először a kórházból is elhajtottak, hogy egyen kevesebbet aztán 1 hét múlva visszavittem és mivel másodszor vittem be benntartottak. Rutin vizeletvizsgálat és hoppá. Zsúfolva gennyel. Ettől függetlenül hasfájós volt utána is de nem ordította végig az egész napot már, sőt, inkább csak zavaróak lehettek a pukik mert nagy sírások nem is voltak emiatt, de a kezelés előtt megállás nélkül ordított szegény. :(
2016. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hozzátennék, hogy nem nehéz kizárni a hasfájást egy UH-val. Nálunk amikor elhajtottak is készült UH és igazolta a gázos beleket. A vesetágulatot is és az orvos látta a leletet de az eszébe sem jutott, hogy talán húgyúti fertőzés. A kórházos orvosnak sem.
2016. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!