Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot mert már...

Adnátok tanácsot mert már lassan megőrülök?

Figyelt kérdés
2 hónapos a fiam és mikor ébren van csak sír. már sírok vele,semmi sem használ már mindent kipróbáltam.a közelség úgy látszik nem opció nála...mikor magara vagy magamellé vagy összebújva teszem csak kapálózik,sír.tápszeres egyébként és semmilyen cumit nem fogad el. már sajnálom a nagyobb fiam hogy állandó sírásba kell aludnia. képes 2 órán keresztül nyomni. nem is tudom elaltatni,szerintem nem normális hogy 2 hónaposan ennyit ébren van..pl tegnap 17:00-00:30-ig fenn volt ma 15:00-...még most is sír. már nem todom mit tegyek,orvos védőnő nem segít.

2016. júl. 1. 23:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Viburcol kup,érdemes lehet azt is kipróbàlni,sokaknak bejön.
2016. júl. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Adamo hinta? De szerintem is van valami baja. Esetleg a meleg? Légkondis helyen is sír? Nehéz kitalálni.
2016. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nálunk a Pregomin hatására kellett várni 2 hetet. Én szélcsöveztem amikor nagyon kivolt, attól legalább garantált volt az alvás. Angol vizet is kapott, más nem vált be. Ettől legalább tudott pukizni, nélküle pedig tornával se nagyon.

De annyit eszik amennyit elfogad? Az nem lehetőség, hogy éhes marad?

Még álmosság miatt voltak nagy sírások, olyankor hiába volt minden torna, éneklés, ringatás. Hasfájás miatt aludt keveset de gyakran inkább az álmosság volt a gond. Tudtam már mikor számítsak rá, tényleg az lett a vége amikor a szokásosnál is kevesebbet aludt. Olyankor a porszívó hangjára nyugodott meg néha amíg nagyon kicsi volt. Meg besötétítettem, hassal alkarra fektettem, simogattam a hátát és halkan beszéltem hozzá. Volt mikor 15-20 perc után elaludt. Ilyenkor fél óra alvás után felriadt néha és akkor ha azonnal elkezdtem visszaaltatni nem sírt nagyon. Amikor tehetetlenségemben csak fogtam és nem tudtam mit csináljak, nem próbáltam már mindenáron megnyugtatni csak néha cumit próbáltam neki adni még az is jobban bejött, mint amikor folyamatosan etetni próbáltam meg masszírozni, pelenkázni meg öltöztetni. 8 hetes korában zenélő forgót kapott és ott szabadult el a pokol az álmos sírások tekintetében, sok inger volt neki. Le is szedtem gyorsan. Akkoriban a babakocsiban is sírt, muszáj volt elaltatnom mielőtt beleraktam különben 5 percre se tudtunk menni sehova.

Bocsi ha sok az off, csak nagyon sírós volt a babám, gondoltam leírom ami az eszembejut hirtelen.

2016. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a szélcső jött be.
2016. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
K
2016. júl. 2. 07:27
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ennyien próbáltok segiteni. igazábol 2 napos kora óta ilyen,nem merek vele elindulni sehova,volt hogy félutbol inkább haza jöttünk. bármit probálok semmi változás. 3.gyerekem ,de ilyet még nem tapasztaltam,semmi nem érdekli,nem nézeget csak csukott szemmel sír. nem húzogatja a lábát,csak jár keze lába idegesen. a fiaim ennyi idősen mosolyogtak,nézegettek. őt szinte csak álmában láttam mosolyogni.
2016. júl. 2. 07:34
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van valami baja. És neked is lesz nemsokára, ha nem tudsz kimozdulni a lakásból se, és neki is, ha szinte sosem éri friss levegő. Így nem fog fejlődni megfelelően, ha csak magából kifordulva sír, addig mennék, míg nem segít valaki. Nemcsak egy gyerekorvos létezik, nemcsak egy ügyelet létezik, nemcsak gyerekorvos, hanem szakorvosok (neurológus) is van.
2016. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh.nehez.

Nekem is hasonlo volt a 3.gyerkoc.2hos koraig nappal alig aludt.folyton sirt.n em a hasa fajt,3.baba leven mar valamicsket konyitottam hozza.akkor meg meleg sem volt.

En is kivoltam rendesen.

Aztan mikor a szopit abbahagytuk hirtelen jogyerek lett.biztosan a feszkot erezte es szivta at magaba.

Nalatok is lehet az a baj amit mar irtak.erzi hogx feszult vagy.

De En azert elvinnem orvoshoz.ha egy nem segit vinnem masikhoz.

En is levittem a gyerekorvoshoz es attbeszeltuk mikor mi tortenik,mit csinal,hogyan csinalja.megvizsgalta,nem talalt semmit.tobbszor beszeltunk telefonon is.a vedono is sokat segitet.

Vegul igy egyutt jutottunk arra,hogy tapszer kell.aztan mikor tapszert evett akkor aludt egy nagyot es igy En dontottem ugy,hogy nem cicizunk.Nekem is Neki is es a csalad tobbi tagjanak is jobb ha nyugalom van.

Vidd el mindenkepp masik orvoshoz.ha mast nem legalabb megnyugszol.

Es jon a 3.honap amikor sok baba jogyerek lesz.

Kitartas.nincs segitseged aki vigyazna a picire neha mig Te feltoltodsz?biztos sokat dobna a hangulatodon akar csak egy bevasarlas is egyedul.

2016. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A mii fiunk is sokat sírt, neki az segített, ha hajszárítóval melegítettük a pocakját. Furcsának tűnik, de a meleg ellazította a hasát, a hang pedig megnyugtatta. A torna, masszázs, csoda cseppek, szőlmagpárna nem segítettek.

De én a helyedben felkeresnék egy maganorvost.

2016. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nálunk is így volt... napi 14!!! órát üvöltött. mindent próbáltunk, 7 hónapos mire elvittük magánba és mondták,hogy tejfehérjés. térjetek vissza a pregominra,legalább 2-3 hétig csak azt kapja és vízet ha kell még vlaami,hagyd el a mecsek teát,mert édesköményes vacak,csak ront sok babánál a helyzeten. ha nem javul semmit, vidd el egy gasztrológushoz, ő kizárja majd a refluxot,a tejérzékenységet, van a neocate tápszer is,van akinek csak az válik be, a pregominban hidrolizált tejfehérje van,a neocate-ben már aminosavra van lebontva. (de ahhoz orvosi javaslat kell) gyerekorvos nálunk se vette észre,ha te érzed,hogy itt valami nem stimmel,vidd el gasztroshoz pl. a tűzoltó utcában voltunk terhelésen,egész picit is láttam ott (vagy magán)
2016. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!