Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozás, de mivel?

Hordozás, de mivel?

Figyelt kérdés
Kislányom mindössze 6 hetes. Harmadik emeletről való közlekedéshez szeretnék hordozót illetve itthoni hurcihoz amikor nyűgös. Gyorsan, könnyen fel/le vehető eszköz kellene.Tehát nem kendő és társai. Tudtok ajánlani valamit? Babaerszényt próbáltuk. Nem szerette.
2016. júl. 3. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Pedig kendő :) a csatosok és nem tai féle dolgok még nem neki való, ezekhez minimum ülni tudàs a feltétel. A karikàs gyors, könnyű, tényleg csak ajánlani tudom 😉
2016. júl. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Bondolino! Kisfiam 4 hetes korától használjuk, imádjuk, sehova nem indulunk el nélküle, a hasfájós korszakban életmentő volt. Szintén 3. emelet, a kendőt utáltam kötözgetni én is.
2016. júl. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Bondolino! Mi csak tömegközlekedéskor használjuk, de egy perc alatt felveszed és már mész is. A férjem imádja abban vinni(én nem hordozok, nekem nehéz a gyerek). Tulajdonképpen a Bondolino egy kendő jó tulajdonságait ötvözi a kenguru jó tulajdonságaival és kinézetével.
2016. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
A karikas kendőnel nincs egyszerűbb, még egy csatos is bonyolultabb. Nincs kötözgetes, csak magadra rakod, gyereket bele, meghúzod és csá. Nekem van mindenféle hurcim, rugalmas kendő, hosszú szövött kötözgetős, mei tai, csatos, de messze a karikas kendő a legegyszerűbben kezelhető. 6 hetesen pedig főleg ideális, sokkal inkább, mint barmilyen formazott hordozó.
2016. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Én Marsupi-ban hordoztam a fiúkat, meg a kicsit még most is a hátamra kötöm, ha sokat kell lépcsőzni. Tépőzáras, újszülött kortól (3,5kg) használható - használtuk is, nagyon szerettem, de elöl hordozásra való, a baba nem nehéz benne. Háton csak úgy lehet használni, ha mei tai szerűen kötöd hátra, tépőzárazni segítséggel kell. Én még metszettem/szüreteltem is benne a fiúkkal, hátránya, hogy ritkán lehet kapni, de használtan is merem ajánlani, mert nem érik el a csat (nincs) nem kell kötögetni, nem nyúlik ki. (13 kilósan is cipeltem benne őket, 8kg-ig csak ebben, 2 gyereket, és bátran merném benne a 3. at is, annyira bírja.)

Ha keresgélsz, akkor ezt se felejtsd ki.

Amúgy a mei tai nem nehéz megkötni, én most akarok venni egy ByKay-t is nagyobb gyereknek. A csatos hordozók nem az én öltözködésemhez valóak.

2016. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

off.

Megnéztem ezt a bondolino-t, mert még soha nem hallottam róla és ránézésre nekem olyan, mint a mei tai, amit csak nagyobb babáknál (3-4 hónapos kortól) használható.

Ez miben különbözik tőle?

(nem kötekedésből kérdezem, csak kíváncsiságból)

Egyébként mi az ajánlott kortól kb 10 hónapos koráig mei taiztunk, imádta, és mi is.

Aztán 10 hónaposan jelezte, hogy köszi elég volt.

2016. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi manducat vettünk, a 4. emelet miatt, 1 hetes korától mai napig használom, másképp nem tudom levinni. Most 9 hónapos és mai napog használjuk.

Viszont ha újra kezdeném én is Bondolinót vennék, a hátadon x formában tudod megkötni, kényelmesebb, mint a sima pántos csatos hordozó, és ortopédiailag is teljesen ok.

2016. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!