Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség? Nem tudom mit...

Segitség? Nem tudom mit tegyek? Anyosom a jobb oldalára lebénult és nekem kéne ellátnom.

Figyelt kérdés

Van két kicsim(2,5 éves és9 hos)A sogoromék nekem modják de félek hogy nem fogom birni.Két gyerek +anyosom aki félig béna és minden háztartási munka.

Ne értsetek félre én szeretem anyosomat ha akor mikor megszülettem anyát válaszhatam volna öt válaszotam volna de félek hogy nem fogom birni.Tanácsok hogy mit tegyek?


2010. ápr. 15. 12:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
na már megint kezdődik! ki kezdte el lepontozgatni a válaszokat??? szerintem ebben az esetben ehhez csak a kérdezőnek van joga, mert ez másnak úgysem probléma, tehát nem lehet neki hasznos/nem hasznos a válasz... kedves kérdező ha te voltál akkor mondd meg nyugodtan, hogy ne zaklassalak a hülye válaszaimmal...
2010. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit.
2010. ápr. 15. 15:28
 23/28 anonim ***** válasza:
akkor már megint valami idióta tölti itt ezzel az idejét... remélem azért neked segítettek valamit a válaszok.
2010. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm.Még van két hetem addig korházban van.

Eldöntöm és majd irok ha gondoljátok.

2010. ápr. 15. 15:54
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez tényleg sok mindentől függ!Én anyósomat biztos nem ápolnám,de anyukámat mindenképpen,és ha te úgy szereted,mintha anyukád lenne,akkor szerintem próbáld meg.Ha nem birod,akkor pedig úgyis más megoldást kell keresni.Majd irj hogy döntöttél.
2010. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is probaljatok meg.

Ha nem megy meg mindig lehet mas megoldast talalni.

Egy ismerosek ketten vannak testverek,ott ugy oldottak meg,hogy fel evet egyiknel utana a masiknal van a beteg apuka.

Vagy a reszidos apolo a nagyi nyugdijabol tenyleg jo otlet.

Neha pedig ha tudsz kapcsolodj ki te is es toltekezz fel energiaval egy-egy kiruccanas alkalmaval.

Sok sikert nektek!

9 honapos kisfiu anyukaja

2010. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Megírnád hogyan döntöttél és miért úgy, ahogy?
2010. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Döntésem végleges és azota helyre jöttek ezek a gondok is.Megmondtam aposomnak hogy ha maradni akar akkor segitsen vagy mehet mert amig az én házamban van addig én vagyok a fönök és nem csak egy puszi kedvéért van itt.Anyosom igen de az más.

A párommal is beszéltem ö is beszélt az apjával és renbe jöttem tudtam pihenni is.

2010. jún. 1. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!