Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek úgy nevezzem el a...

Szerintetek úgy nevezzem el a születendő gyerekemet ahogy az apját hivják?

Figyelt kérdés
A páromat Attilának hívják. És nagyon erősködik hogy a kicsinek is ez legyen a neve. De nekem az Olivér tetszik nagyon és én meg azt szeretném. Nem tudjuk eldönteni sajnos és ezért szeretném kikérni a ti véleményeteket,hogy nektek melyik név tetszik jobban?
2016. júl. 13. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekemaz Olivér sokkal jobban tetszik.

De nem lehet Attila Olivér? V Olivér Attila?? Ebben nem tudtok esetleg megegyezni?!

2016. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nevet adjatok a gyereknek, ami mindkettőtöknek tetszik. Ha Neked nem tetszik az Attila, párodnak meg nem tetszik az Olivér, akkor keressetek harmadik nevet.

Egyébként nekem személy szerint az Olivér jobban tetszik.

2016. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök visszataszító, amikor a pasik azon erősködnek, hogy a gyereküket róluk kell lenevezni. Minek? Annyi szép név van, miért nem kaphat egy sajátot a gyerek?
2016. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen Attila Olivér. Mind kettő szép név. Kisfiam Zoltán Nándor. Apukája Zoltán, apukám Nándor. Mindkettő név szép név. De ha a férjemet (Sándor, József, István stb ) lenne a neve, azt nem kapta volna a gyermekünk, ezt már meg beszéltük. Neki sem tetszenek ezek a hangzású nevek.
2016. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!