Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan Anyuka, akinek a...

Van olyan Anyuka, akinek a Babája egészen addig nem evett "normálisan", amíg nem felnőtt kaját kapott?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hós múlt, már rengeteg mindent próbáltam, de igazából még nem váltottunk ki egy étkezést sem. Kb. 2 hónapja szenvedünk. Viszont ha látja hogy mi eszünk, szó szerint kinézi az ételt a szánkból! Mikortól lehet normális kaját adni? Még csak az alsó két foga bújik ki.
2010. ápr. 15. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki a ti kajátokból!Az hogy nincs foga,nem akadály.Az enyém egyszerűen kiszolgálta magát paprikáskrumpliból,és azóta nem hajlandó babakaját enni.Ő nem olvasta még,hogy mi az amit állítólag nem szabad neki enni,ezért azt adok neki,amit megeszik.Azóta jól fejlődik,és egészséges,nincs semmi baja.
2010. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Az én lányom csak pár kanál gyümölcsöt fogadott el, addig amíg szoptattam. (15 hónapos koráig). Akkor én is aggódtam emiatt, de a védőnő és a gyerekorvos megnyugtatott, hogy a tejben van minden ami neki kell, meg enne, ha éhes lenne. 15 hónaposan viszont szinte rögtön ette, amit mi. A babafőzelékek nálunk teljesen kimaradtak, hiába is próbálgattam.
2010. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogyha már lesz őrlőfoga, akkor adhatok neki "felnőtt kaját". Persze hallani olyat, hogy pár foggal már eszik a gyerek, az ínyével össze tudja rágni. Meg lehet próbálni, de nem erőltesd.
2010. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!