Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letezik olyan hogy elfelejt...

Letezik olyan hogy elfelejt menni a baba?

Figyelt kérdés
3hete elindult a fiam egy ora alatt mar az udvaron szaladgalt volt nagy orom aztan masnap abba hagyta azota nem megy es nemtudom miert..inkabb leul szerintetek?
2016. júl. 15. 13:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Most lesz 14honapos
2016. júl. 15. 13:14
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Valoszinű izomláz és pihen
2016. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Meg amugy is ajánlatos átgyurni, masszirozni őket :)
2016. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Delutan indult el szoval egy felnapot ment..szoval mar lassan egy honapja izomlaza van?fogja a kezem es szalad szo szerint de amint tudja h elengedem leul...butorok mellett megy barhova felall de inkabb maszik felek hogy vlmi baja van mert olyan mintha el felejtett volna menni......
2016. júl. 15. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem esett egy hatalmasat? Lehet fél egyedül.
2016. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem szabad fogni a kezüket mert ugy elbizonytalanodnak saját magukban...

Azoknak a gyermeke pl kesőbb kezd járni akik mindig kézfogással segítették.

2016. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi nem segitunk a jarasban csak o fogja a mi kezunket mi az ovet nem es csak egy kezzel fogja az ujjamat ugy megy aztan elengedem es hatra dol vagy leul

Ez az egesz azert erthetetlen mert mikor elindult mar szo szerint szaladt nemtudtam utol kapni erre tessek..

2016. júl. 15. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogy. Fiam későn kezdett el járni. 16 honapos volt, egyszer csak a szoba közepén magától felállt, es elkezdett totyogni egyedül. Ment kb 6 métert. Nagyon megorultem. Majd semmi. Nem totyogott utána kb. 3-4 hétig.

Beszéltem a gyerekorvossal, mondta h nagyon sok az a hat méter egyszerre, első lépésként. Valószínű az idegrendszere nem tudta feldolgozni, "sokkolta". Úgyhogy türelem.

2016. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kepzeljetek ma elindult!ketszer elesett szegenykem sajnos elegge nagyot..ma egesznap totyogott csak olyan kis bizonytalan

Ha pl.leultetem akkor o inkabb maaszik csak akkor indul el ha folallitom de akkor szalad

Ez mieert van szerintetek?

2016. júl. 15. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekunk eddig mindnen mozgással igy volt. Elkezdte aztán hetekig semmi. Nem tudom miert. De ha egyszer csinálta akkor mar tudja es akkor csak idő kérdése.
2016. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!