Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert "cukibb" mással a...

Miert "cukibb" mással a babám, mint velem?

Figyelt kérdés
3 honapos kisfiú, nagyon jo természetű. Mi is sokat "beszélgetünk", mosolyog ram, stb., de olyan gurgulaszos kacagasban meg nem részesített, mint nehány fölé hajló illetőt. Hülyén hangzik, de féltékeny vagYok.
2016. júl. 19. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el hozzád ragaszkodik, ha baj van és sír , tőled várja a segítséget. Örül neked, megnyugszik ha vele vagy.


Érdekesnek találja akik fölé hajolnak, viccesnek, és kacag egy jót. De feléjük meg nincs ragaszkodás.

Az az Anyák érdeme. :)

2016. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Mert ők effektíve érdekesebbek neki. Téged folyton lát, megszokott. Nem is tudsz valószínűleg olyan nagyon-nagyon vicces lenni számára emiatt, mint egy idegen/keveset látott arc.


Ne legyél féltékeny, ez egy butaság. Ha úgy érzed, hogy a gyerek csak szolgálat és nem viszonozza, mert másra nevet, akkor érdemes lenne kikapcsolódnod/notok, nehogy depresszió legyen a dologból.

2016. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy értelmes dolog a féltékenység, attol meg létezik.
2016. júl. 19. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem erzem ugy, hogy csak szolgálat. Foltettem egy kérdést, de nincs tragédia.
2016. júl. 19. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem,most kezdett el gagyarászni,már zsibbad a szàm annyit mosolygok meg magyarázok neki,kb a szeme sem rebben, oda megy akárki más egyből mosoly hegyek..Nekünk ez jutott :)
2016. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-) :-(
2016. júl. 19. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmondtuk a miértjét , gyereknevelős pszichológiai könyvekben is van ennek szentelt rész.

Sajnálom, hogy neked ez rosszul esik, normális válaszokat kaptál.

2016. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, neked mi bajod? Konkrétan nem ertem, mit akartál kommunikálni.
2016. júl. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!