Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hetes terhes vagyok elso...

15hetes terhes vagyok elso terhességem, mostanába eleg sokat kemenyedik a hasam napi 2x 3x foleg ha lefekszem. Baj vagy ez ilyen?

Figyelt kérdés

Egy ido utan elegge elkezdett fajni a hasam nem mndig de gyakran volt olyan is 1x h annyira fajt h fekudnom kelett mert csak ugy volt jo,aztmondta a vedono h ezt az idojaras is okozhatja...elkeztem szedni a magneB6.ot azota jobb de ez a kemenyedes elegge idegesit aug.1jere van idopontom de felek szerintetek?

😩😩😩😩😩😩


2016. júl. 26. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen magnézium... és a legjobb sztem a magnesi citricii. Simán kapható a patikában. 3×1 sztem elég első körben.
2016. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magnézium. És ne felejtsd el, hogy folyamatosan nő a méhed, nyúlnsk a szalagok... az első terhességemnél volt, hogy napokig nem tudtam 10percnél tovább állni, vagy néhány méternél többet gyalogolni, annyira fájt. Ez nem jelent mindenáron gonfot, természetes, ha kemènyedik, magnézium...
2016. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

De akkor a magneB6 az jo?igaz?:)

2016. júl. 26. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, végig keményedek a frontok alatt/előtt. magnosolv és magne b6-ot szedtem.

36hkm

2016. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magne B6 semmire nem elég, gyakori keményedésre főleg nem. Ahogy az első válaszoló írta, magnesi citricii.
2016. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szoktam néha kemenyedni ,nekem eddig a magne B6 segített. Ha gondolod van egy fb csoport 2017 januarra babát várók...vmi ilyesmi ha van kedved csatlakozz csak kb. 5en 6an szoktunk beszélgetni mindenki 13-14-15 hetes.
2016. júl. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jolvan:))

Köszönöm mimdenkinek💖

2016. júl. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!