Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak se marad el az 1 év...

Másnak se marad el az 1 év körüli babája egyedül?

Figyelt kérdés

Az egyedül alatt azt értem, hogy nem ölben.

Bevallom, totál kikészültem. Állandóan kézben van, vagy szeretne lenni. Nem elég ha lát, hiába mondókázok, énekelek pl mosogatás közben, csak az felel meg neki, ha 100%-ban rá figyelek.

Állandóan szalad a lakás. Főzni nem tudok, hál'Istennek a férjem tud és szeret főzni, de minden mást éjszaka csinálok miután a kicsi elaludt.

Nem tudom hol rontottam el. Egyáltalán nem vagyok a sírni hagyás híve, de talán pici korban ezt kellett volna tennem, most már késő.

Ha nem veszem fel, annyira begurul, hogy pofozza magát, tépi a kis haját, nekem meg megszakad a szívem.

Csatos hordozóban szeret lenni, azzal járunk ki(kocsiban sem marad meg, mutogat, hogy vegyem fel), de 10 kg, én meg 47, nem valami kényelmes már így, fáj minden porcikám tőle, hogy a nap 14-15 órájából, amit ébren van, kb a felében viszem fel-alá.

Mindig olvasom, hogy ó, majd kinövi...de mikor? Addigra szerintem tönkremegyek.

Nagyival, férjemmel nem marad el, ha engem nem lát, így mindenhova jön velem. Fodrászhoz se jutok el 1 éve. Mikor fog ez változni? Mit tegyek, ha már egyszerűen nem bírom el fizikailag a súlyát napjában több órát? Hagyjam sírni? 1-2x próbáltam, de nem hagyja abba, sőt, annyira sír, hogy aztán már ki sem lehet engesztelni, egész nap morcos marad.


2016. aug. 4. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg, hogy leülsz vele a szőnyegre és elkezdtek építőzni autózni/babázni (nem tudom fiú vagy lány) vagy amit látod hogy szeret és próbáld ki hogy először ott hagyod 1-1percekre megnézed játszik-e tovább és igy folytasd egyre hosszabb időre. A nagyon érdekes valami (szokszor nem kifejezett gyerekjáték) nagyon jól le tudja kötni 10-15percre. Nálunk ilyen pl a porszívó. De akár be is vonhatod, nekem a 13hónapos fiam mikor pl teregerek "adogatja" a ruhákat vagy segít betolni/becsukni a mosogatógép mosógép ajtaját. Ha ez nem jönne be vagy főzök akkor oda tolom a konyhába a babakocsiba a kezébe adok egy merőkanalat vagy ilyesmit és azzal eljátszik a kocsijában miközben én főzök. Esetleg próbáld meg ezeket hátha bejön.
2016. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!