Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek hasonló vagy különböz...

Ikreknek hasonló vagy különböző neveket adnál? És hogyan öltöztetnéd?

Figyelt kérdés

Érdeklődésemet egy itt olvasott neves-kérdés keltette fel, ahol az ikerlányoknak nagyon hasonló neveket szánt az anyuka. Nekem nagyon furcsa, mert sok ikerpár él a környezetemben, akik egész életükben azért küzdöttek, hogy ne tévessze össze őket a környezet. Van aki örült egy megszerzett hegnek az arcon, mert legalább a közvetlen környezet meg tudja majd különböztetni (haverok, osztálytársak). Mindig kirázott a hideg amikor a baráti körben kérdezték, hogy "akkor te most Melinda vagy Melánia vagy?" Sajnáltam őket, mert gondolom napi 10-szer szembesültek a lealacsonyító kérdéssel.


Én éppen ezért teljesen különböző neveket adnék az egynemű ikreknek. Sőt, nem öltöztetném egyformán sem őket. Egyszerűen kiráz a hideg, ha két ugyanolyan ruhás kisgyereket látok, az az érzésem, hogy az anyuka direkt arra játszik, hogy a környezet meg se tudja őket különböztetni. így indítani az életnek két emberkét, kitolás.


Ti hasonló vagy különböző neveket adnátok? És hogyan öltöztetnétek őket?


26/N


2016. aug. 6. 11:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
13-as az ikrek - mindenki azt mondja, ők maguk is - teljesen össze vannak nőve már az anyaméhben is, többen felnőve mesélik, hányszor éreztek rá a másikkal történtekre. Miért akarod szétszedni őket, két külön osztályba? Ami példát leírtál, azok, ha jól értem, unokatestvérek. Nem is testvérek, és főleg nem ikrek!
2016. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

azért van ahol romboló van arra is példa de van ahol szükséges együtt maradniuk. Mindekettővel találkoztam .

Tényleg gyerek függő

2016. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!