Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy 2 hónapos...

Mit tegyek, hogy 2 hónapos babám elkezdje emelni a fejét hason fekve?

Figyelt kérdés

Ortopéd orvos azt mondta,hogy majd fogja emelni, de engem aggaszt,hogy nem csinálja.Elég nagy baba. 64,5cm és 6,5kg.

Neket milyen praktikák váltak be?


2016. aug. 7. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Miért aggaszt? 3 hónapos korig kell 45 fokban, 4 hónapos korig 90 fokban emelnie a fejét. Semmiről nincs lemaradva. Tedd sokat hasra, az bőven elég.
2016. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasra kell fektetni + ha tartod a karodban egyenesen akkor elvileg már kellene tartania nekem egy hónaposan szépen tartotta karon 3 hónaposan nagyon szépen sokáig hason fektetve.
2016. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tartania még a fejét, az meg végképp nem számít, hogy más gyereke mit csinál egy hónaposan. Hallgass az orvosra!
2016. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mikor ölben van szépen tartja a fejét,nagyon ritka ha megbillen,megbiccen oldalra, de hason nem emeli. Vagy bealszik vagy nagyon elkezd sírni. Akkor még van idő? 24-én lesz 3 hónapos.
2016. aug. 7. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt,nem szeretett hason lenni én úgy csináltam hogy sokszor raktam hasra,és idővel nagyon szépen tartotta a fejét,sőt most már a kedvece lett imád nézelődni,játszani és forogni.Nemrég lett 6 hónapos😊
2016. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!