Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj szerintetek hogy a 4...

Szundi 39 kérdése:

Nagy baj szerintetek hogy a 4 hónapos babám mellettem alszik?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem akar a kiságyában aludni ...:( már mindent probáltunk .
2016. aug. 12. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

'csak' annyi hogy megszokja, és évekig alszik majd ott.

férjed biztos örül neki...

2016. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Sajnos ezzel Mi is tisztaban vagyunk de akkor hagyjam sirni.. Azt is tudom hogy mindenkinek az lenne a leg jobb ha a kis ágyikojaban durmolna de ha megebred hasra fordul aztan ha elfarad nem vissza alszik hanem sir..pedig még a halvany vilagitas is van hogy ne legyen sotétben

..Tanacstalan vagyok :(

2016. aug. 12. 15:48
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
vagy hagyod sírni és megszokja vagy akkor a férjed költöztesd ki a nappaliba és aludj a gyerekkel...
2016. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem alszunk kulon mindenki a haloban alszik csak a francia agyon en a kisfiammal apuka fel meterre tolunk matracon..
2016. aug. 12. 15:53
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

jól van gratulálok, szépen haladsz azon az úton hogy a köv kérdésed az lesz hogy apuka elköltözött-nmegcsalt stb, mert te nem vagy képes a gyereked nélkül aludni.


ez neked kapcsolat hogy a párod egy matracon alszik????

remélem talál egy nőt, akinek kell! te meg aludhatsz húsz év múlva is a gyerekkel

2016. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Az elso ket gyerekem ossze vissza kb 10 szer aludt a kisagyban...

Ott voltak mellettem,apa meg a masik oldalon...semmi bajuk nem lett.szepen maguktol atszoktak a sajat szobajukba,sajat agyba 2eves koruk korul,akkor kaptak rendes agyat leesesgatloval.

Nekunk igy volt kenyelmes.

Most a 3.kicsi kora ota a kisagyban alszik.nem kel ejjel.magatol elalszik.

Miert nem alszik parod is az agyon?toljatok fal melle,a gyerek alszik a fal feloli oldalon,Te kozepen,apa pedig a masik oldalon.a szexet pedig meg lehet oldani mashogy,mashol is.

2016. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez egyébként különalvásnak számít a férjedtől, attól, hogy egy szobában vagytok. (Én azt hittem, egyedül neveled a kicsit, azért nem írtam eddig.)


Hozzászoktatjátok ezzel, de ha a férjednek jó így, neked jó így, úgy érzitek, hogy akárhány évesen is jó lesz nektek így, a kapcsolatotok sem bánja, akkor csináljátok. Örökre nem fog az ágyatokban maradni a gyerek, szóval amiatt nem kell aggódni, hogy onnan megy érettségizni.


Viszont szerintem nem szabad gyengének lenni, ha nem ezt akarjátok! A saját ágyában kell nyugtatgatni, nem a tiétekben! Sír, felveszed, simogatod, vagy csak simogatod, énekelsz, megpróbálod lenyugtatni. A cumi sem segít? Vagy nem adsz neki?

2016. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az az egyik legfontosabb kèrdés, hogy a párod mit szól ehhez? Ő szeretné ha az ágyában aludna? És mièrt matracon alszik? 3an már nem fèrtek el az ágyon? Vagy mint sokan fél hogy ráfeküdtök? Ha öt zavarja, próbáld minél hamarabb ágyba szoktatni. Ha sír próbáld megnyugtatni, ringatni, vagy próbáld meg nem ki venni csak simogatni halkan énekelni neki, ezt majd kitapasztalod, én pl nem tudok neki ènekelni mert mèg jobban fel kel rá, de vagy ölben elalszik es le tudom rakni, vagy nem veszem ki csak vissza simogatnom nyugtatom.
2016. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Látom sokan tragédiát csinálnak ebből.. ha ott akar hagyni a férjed,ott hagy köztetek alvós gyerek nélkül is. Ez egy sz@rság... 3 gyereket szültem,mind a 3 köztünk aludt egy ideig,utána ügyesen átszoktattuk őket olyan 3 éves korukra a saját szobájukba. Hogy szexeltünk? A földön gyertyákkal egy pléden.. a konyha asztalon,azóta is gerjed az uram erre.. :D ,spájzba...fürdőszobába,nyári éjszakákon a medencénkbe :D de az ágyba is szoktuk néha,csak arrébb tolom a gyereket :D nem hinném hogy egy erős kapcsolatot,házasságot egy közöttünk alvó gyerek meg tud ingatni.Nálunk a kiságy dísz volt,ha jött a védőnő beletettem a gyereket.. ennyi. Vagy én vagyok túl laza...és még mindig élem a hippi korszakomat így 30-on túl is,de meg lehet úgy oldani a dolgokat,hogy a gyereknek is a legjobb legyen,érezze a biztonságot az anyukája közelében,ne 2 szobával arrébb egy baby őrzőnek gagyogjon először.A férfiak meg odavannak az izgi huncutkodós bújós légyottoktól,18 év után se unalmas a szexuális életünk.Pedig 3 gyerekkel vagyunk egy lakásba. Szóval nem kell rágörcsölni mindenre kedves anyukák,nem kell azért a babát száműzni,se a párotokat a kanapéra amiért kicsit megváltozott az életetek. És ne éljétek meg keserűen ezeket a hónapokat,éveket,mert marha gyorsan felnőnek ám,és elrepülnek a gyerek évek.Aztán bánjátok,hogy sok mindent elmulasztottatok velük kapcsolatban. De! Gondolom most én leszek a fekete bárány,ami nem gond,már megszoktam. Imádom az életet,mert csak 1 van belőle!!
2016. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
még mindig a 9-es vagyok.. még annyit,nálunk meg sem fordult a fejünkbe,hogy a férjem külön aludjon..vagy én menjek külön a kicsivel.. középen aludtak,vagy volt olyan is hogy a középső gyerek egy gyerek heverőn aludt az ágyunk mellett közvetlen. De soha nem mentünk külön aludni!
2016. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!