Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem keresnek a barátok,...

Miért nem keresnek a barátok, rokonok, munkatársak? Ti keresnétek őket?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt megbeszéltük, hogy az első 6 hétben ne jöjjön senki, szeretnénk hármasban lenni. Úgy tűnt hogy ezt elfogadják, bár volt akinek nem tetszett. Már 8 hetes múlt a pici, de még mindig nem jöttek megnézni :-(
2016. aug. 17. 12:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
73%

Akkor most elvezzetek, hogy harmasban lehettek...

Ez is olyan kamuszagu.

2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
79%

Ez a visszanyal a fagyi tipikus esete.

A szüleid is tiltani... Biztos azért mentek volna, hogy hétfogásos vacsorát adj nekik. Ne csodálkozz, hogy ezek után nem tolonganak, hogy mehessenek. Gondolom várják, hogy a nagyságos asszony (azaz te) engedélyt adj.

2016. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
62%
Rad nem nyitnam az ajtot!
2016. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
56%
Akkor szerintem meg is van a válasz a kérdésedre. De nem bírom az ilyen anyukákat :-(( Gondolom annyi esze mindenkinek van, hogy nem vár el terülj-terülj asztalkámat ha meglátogat egy kisbabás családot. Én se szoktam túllihegni a dolgot, ha jöttek hozzánk babalátogatóba, mert nem azért jönnek hogy jól bekajáljanak, hanem a babát megnézni.
2016. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
60%

EZek után ne csodálkozz.

Az azért durva hogy még a nagyszülők se mehettek az első hat hétben. Rájuk nem értem mért neked kellett volna főznöd, inkább még ők tudtak volna segíteni neked, vagy kaját vinni, ringatni a babát stb.

Biztos úgy gondolják hogy ha ennyire a terhedre vannak akkor nem is próbálkoznak, legyél csak magad a babáddal meg a férjeddel.

Mindenképpen neked kell keresned őket, minél hamarabb és nem a sértődöttet játszani!

2016. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy olyan hatalmas dolgot kértünk volna. Az első hetekben szoptattam, aludtam, ettem vagy zuhanyoztam. Egyikhez sem kell közönség.
2016. aug. 17. 13:48
 17/40 anonim ***** válasza:
41%
Unatkozol? Kamu.
2016. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%
Így jártál. Hoztál egy döntést. Felnőtt ember vagy, viseld a következményeit. Nem kell sirn-ríni. Hívd fel őket, mond hogy jöhetnek. Aztán vagy mennek vagy nem. Az emberi kapcsolatok minden oldalról áldozatokkal járnak. Te kevesebb áldozatot akartál hozni, hát most ők is. Ennyi. Nem kell ezen annyit pörögni. Ez van.
2016. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk is megvárta MINDENKI, hogy mi szóljunk. Bizony a nagyszülőket se vártuk azonnal. Nem sértődött meg senki. Nem is volt min, mert eleve természetesnek vették, hogy előbb mi szeretnénk egy kicsit összeszokni. Képet, videót láttak addig is. Jó és szoros a kapcsolat, nem értem miért zárná ki ez, hogy nem hívtuk őket már egyből.
2016. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
42%
Onzoseg volt reszetekrol. Ennyi.
2016. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!