Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg velem van a baj?

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés
Két gyermekem van. 3 éves a nagyobbik, a kisebb 6 hónapos. Anyósomtól és sógornőmtől is folyamatosan kapom az ívet hogy "nekem nem mindegy hogy mikor jár férjem dolgozni, úgysem dolgozol, majd pihensz amikor a gyerekek is pihennek". Ha néha átjön pl anyósom és pont úszik a ház (pl nincs elmosogatva, játékok még szétpakolva) akkor szólni nem szól, annál sunyibb mert jön a "amikor én itthon voltam 3 gyerekkel" szentbeszéd. Félúton inkább haza is küldöm mert pillanatok alatt felmegy a pumpa. Holnap lesz vmi családi banzáj de megmondtam férjemnek hogy nem megyek át. Sajnos majdnem a szomszédban lakik így nem tudok nem találkozni vele. Én ritkán megyek át egyedül, olyan is volt hogy bezártam a kaput mintha nem lennénk otthon. Állandóan csak a kritika kritika hátán és már nagyon unom :(
2016. aug. 19. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem se anyósom se anyám nem az a bactatós fajta, de belátom, hogy igazuk lehet abban, náluk pöpec volt a kégli gyerekkorunkban. eleve nem volt net, tv se nagyon, így nekik az volt a kikapcsolódás, hogy ablakot pucoltak miközben lesték a szomszédot. én anyám pl. soha nem ült le velem játszani, csak a tesómmal játszottam. én leülök velük :) szóval más volt akkor, szerintem ebbe nem kell belemenni. de én is szívesebben eresztem ki a gőzt a gép előtt mint mondjuk felmosással, nálunk is szörnyen néz ki a lakás ha elúszom. az meg, hogy pár játék szanaszét vagy 2 tányér a mosogatóban van, szerintem nem kupi. nekem pl. otthonosabb tőle a lakás :D
2016. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
24, a férjem 28 :)
2016. aug. 19. 15:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Nalunk 1 kislany van es 1 mosogatogep 😄 megis uszik a lakas estere. Keptelen vagyok a lanyommal lepest tartani. Meg kiteregetek o szetpakolja a szobajat... Ha osszepakoljuk meg beteszek mast mosni megint szet pakol valamit vagy behoz egy kosar jatekot a furdobe es persze elrendezi a foldon majd ott hagyja 😕😄😄. Gyerekek ez van !!!
2016. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 gyerekkel is úszik a lakás :-D 2,5 éves, pont abban a korban van hogy mindent szanaszét pakol/szór, én meg őszintén szólva nem veszem el a vele töltött időt, hogy napi 24ben pakoljak, takarítsak, ráadásul 2 macskánk is van.

Azért nem kell úgy értelmezni, hogy megeszik minket a retek, a higéniára figyelek, de biza én inkább lekötöm a dackorszakosomat, játszunk, lemegyünk a játszótérre, minthogy 2 percenként a mosogatót lessem van e benne két tányér.

Van egy kedvenc mondásom: Vagy gyönyörű lakásod, vagy boldog gyereked van. A kettő együtt nem megy :-)

No para kérdező!

2016. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!