Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz ennek vége?

Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányom néhány hete leesett az ágyról. Szerencsére nem lett semmi baja,megúsztuk egy nap kórházi megfigyeléssel! Nekem viszont azóta minden éjjel rémálmaim vannak.Azt álmodom folyton hogy leesik és sír de nem találom sehol! Sokszor már a páromat rángatom nehogy ö is leessen! Minden éjjel ez megy,hogy próbáljam ezt feldolgozni? Tudom hogy én vagyok a hibás mert elbambultam elcsúszott mellettem hiába kaptam utána! Mikor fognak a rémálmok elmúlni?
2016. aug. 19. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ez történt, de szerinted ezt mégis ki tudná megmondani??? -.- Próbáld feldolgozni, nem történt nagy baj, nem is esett le olyan magasról, mostantól figyelni fogsz, lépj tovább...
2016. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jaj ez szörnyen hangzik. :( Mellettetek volt a nagy ágyba amikor történt az eset? Esetleg rácsos kiságyban nem gondolkodtatok? Nekem is olyanban alszik az 5 hós Kisbabám, néha a rácsnak neki forog, de van rácsvédő is. Meg később az ágyrész lejjebb tehető, így ha már tud majd ülni-állni akkor is biztonságos lesz. Egyébként úgy gondolom, mindaddig nem fog elmúlni a félelem, míg nem tudod biztonságban a Kislányodat.
2016. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi pont a leesések miatt az ágyat, mint olyat megszüntettük és a matracon alszunk a földön. Egyáltalán nem csöves megoldás, imádjuk és szerintem nagyon praktikus is, mert nap közben sem kell arra figyelnem, hogy leesik.

Különben 1 éves a fiam, velem alszik, és fel és le is tud az ágyról mászni, de hát mégis ott van, hogy játék hevében nem feltétlen figyel arra, hogy merre és hol az ágy vége, és volt már olyan, hogy alvás közben hempergett le az akkor már csak szivacsról. A nappaliban a kanapéra is felmászik és többször volt, hogy épp elkaptam, mert nem figyelt.

2016. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen baleset, agyrázkódása lett, több napig kórházban voltunk. Sajnos nekem is sokáig tartott, hogy túl lépjek ezen, rossz álmaim még néha vannak ilyen dolgokról, pedig már régen, több éve történt.
2016. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!