Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti hogy bírjátok az...

Anyukák ti hogy bírjátok az emelhetést?

Figyelt kérdés

Èn nem mondanám magam gyenge nőnek... De hetek óta fáj a csuklóm. Most már elèggè...

Èn csak erre tudok gondolni hogy majdnem 10kgos a fiam, ès ha nincs is megállás nèlkül kèzbe (mert nincs) akkor is sokszor emelgetni kell egy nap (10hós nemsokára )

Most a foga miatt nem túl jó alvó így sokszor èjjel is ez megy, ès vègülis sose tudom pihentetni a kezem.

Èvekkel ezelőtt volt már hasonló, fizikai munka miatt.

Èn vagyok csak nyápic?

Csak ha peldaul babakocsiba van azt is felemelni a patkákra, lepcsőre (itthon 15lèpcsőn kell felhoznom)


2016. aug. 24. 06:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csatos hordozoba teszem, es ugy alszik. Persze leulok vele, es ramnehezedik, kozben a hatamat tamasztom. Igy kevesebbet kell emelgetni, mert amikor nyugos, csak felrakom, es a kezeimet nem terheli. A hatamat igen... Mar voltam csontkovacsnal, nagyon sokat segitett.
2016. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, nagyon nehéz egyedülálló szülőként. Gondolom, az vagy, mert nem említed, hogy a férjeddel váltanátok egymást a feladatokban. Nekem van férjem, éjjel így ketten tudnánk hozzá felváltva kelni (nem kell), és ketten tudnánk vinni a lakásban (bár nem kell sokat emelgetni). Sőt, én ugye így ki tudnék menni akkor sétálni a gyerekkel, ha a férjem 4 után hazaért, bár akadálymentes a ház, de így ő le tudná vinni a kocsit. Nem vagy nyápic!!! Egyedül vagy a gyerekkel, nem akadálymentes házban laksz és csak kézben van el. Persze, hogy így nehéz.
2016. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyedülálló anyuka. Apuka kora reggel megy dolgozni, de ő is kel a fiúnkhoz, de inkább ő aludjon... Este èr haza,akkor ő van vele, èn pedig főzök. Nagyon sokat segít hètvègente
2016. aug. 24. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!