Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem agresszívan viselkedi...

A férjem agresszívan viselkedik a lányunkkal?

Figyelt kérdés
3 hetes a lányunk. Tápszeres. Éjszaka én kelek fel hozzá általában, mert a férjem dolgozik, de tegnap éjjel ő kelt, mert ma szabadnapja van. Viszont én is felébredtem ugye, amikor sírni kezdett. És egy idő után azt hallom, hogy a párom szinte kiabál, hogy 'Miért sírsz már megint?', de olyan agresszívan, hogy még én is megijedtem. És utána gyorsan és hirtelen felállt a kanapéról, szegény gyerek meg csak ott sírt, aztán jó hogy le nem b***** szegényt a mi ágyunkra. Szinte rádobta az ágyra. És ha valami baja lett volna? Nagyon ijesztő volt látni, és nem csoda ha így sír szegény. Gyorsan felvettem és megnyugtattam, nem lett semmi baja szerencsére, de nem hagy nyugodni ez az eset. Nappal nem ilyen, nem értem miért történt ez. Valakivel történt hasonló? Mit tegyek? Nagyon mérges vagyok rá.
2016. aug. 25. 09:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
18%
Mi a tápi neve?
2016. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
17%

Miért 0% hasznos amit irok?

:O

2016. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%

Kerdezo, nem rontottad el, ez ilyen.

Nekem szopis, 14 honaposom van , a mai napig 2 orankent jel ejjel, tehat 14 honapja 1,5- 2 oranal nem aludtam tobbet. Ez ilyen, majd megszokod!


A ferjnek meg nem engednem, hogy felkeljen.

2016. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Milumil HA start-ot eszik. Olyan sz*r anyának érzem magam, mert csak sír folyton, és nem tudom megnyugtatni. De azért soha nem lennék vele agresszív, mint ő :( Nem tudom, meddig bírom ezt még :(
2016. aug. 25. 10:06
 15/29 anonim ***** válasza:
22%

Jó szivvel mondom!

Nestle beba ha pro starot.

Nekünk a sok sirást majdnem 3 hónapos korára nőtte ki.

Első vagyok!

4 hetesen kezdte kb.


Mára tündéri gyerek!

6 hónapos fiú!

2016. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is hasfájós volt a fiam, az első időszak borzasztó nehéz volt, és nem nőtte ki pár hét alatt. Sőt, kiderült, hogy refluxa van.


Hidd el, akkor se tart ez az állapot örökké, és lesz még olyan, mikor 3-4 órát is átalszik nyugodtan, és lesz olyan is, mikor reggel 7-kor kelsz arra, hogy vidáman kukorékol a kiságyban.

Arra gondolj, hogy ez az időszak nem tart örökké.


A sírásról annyit, hogy hiszed vagy sem, a természet úgy oldotta meg, hogy az apa és az anya számára a legfülsértőbb a saját babája sírása, hogy minél előbb ugorj, és megoldd a problémát. Ezért van azt, hogy te már agyfa.szt kapsz, mert sír, amíg idegenek nem értik, mi a bajod, illetve ha más gyereke sír, azt nem tartod ilyen idegesítőnek. (És most sehogy sem sikerül kikeresni az erről szóló tanulmányt!)


Az a különbség, hogy te próbálod kezelni ezt, a párod pedig nem.

Az sem kizárt, hogy ő is hulla fáradt, mert lehet, hogy a babához nem ugrik ki az ágyból, de ő is hallja ám, ha éjjel sír, és megébred. Akkor is megszakad a pihenés, ha viszonylag gyorsan visszaalszik (vagy úgy tesz), és ő is kimerül.

Látod, te is végig ébren voltál, hiába kelt ki ő az ágyból, te meg aludhattál volna, de nem tudsz.


Mindenképp beszélj vele, hogy ez így nem volt helyes, sőt neked sem segít vele, és a továbbiakban ne keljen fel a babához. Megoldod.


Megoldás lehet, ha párod inkább a házimunkában segít be, te pedig ha a pici alszik (akár csak pár percet is), már söpörsz az ágyba. Akár aludni sikerül, akár csak pihensz kicsit, jobban fogod érezni magad. Nem kötelező addig mosogatni meg felsöpörni, mert jajj mit szólnak a szomszédok, meg nem tiptop a lakás.

Ez egy ilyen időszak, pokoli nehéz, de nem kötelező belerokkanni. Más fontossági sorrend kell, mint eddig.

2016. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

47%-os nem akadnal le a tápi szóról? Valami rettenetes. A poci, pancsi meg babó mar csak hab a tortán.

Az elso ket hétben nem mertem hasra fordítani a babamat es igy alig aludtunk. Szégyellem, de en is dühös voltam, előfordult, hogy hevesebben emeltem fel,mint kellett volna. Nem orditottam vele es meg sem raztam, azt tilos!

Szerintem se keljen hozza a ferjed, végre van egy szabadnapja, akkor is kelhet, jobb, amit valaki javasolt, hoy másban segít, te meg napközben is alszol.

Ha mar nagyon szakad a cérna, a ferjem kezébe szoktam nyomni a gyereket. Nálatok lehetne ez fordítva. Es tényleg igy van, hogy a baba mindent a sirassal tud csak kifejezni.

2016. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon nem tudok egyetérteni azokkal a hozzászólásokkal, miszerint akkor hagyd békén a gyerek apját és kelj te a gyerekhez.

Miért?? Komolyan kérdezem. Ő nem a gyerek egyenrangú szülője? Ha neki nem megy a higgadtság tanúsítása, akkor semmi baj, majd anya megoldja? Miért?? Ha az én férjem a pár napos fiamra rákiabált volna (legyen akármilyen fáradt) meg beb*ssza az ágyba, hát az biztos, hogy nem úgy reagálom le, hogy semmi baj, majd anya megoldja, te férfi vagy, neked kell a nyugalom, pihenés és tök természetes, hogy neked nincs annyi türelmed a babához... ez egy nagy ló*aszság...


Kedves kérdező!

Az én személyes véleményem, hogy ne hagyd rá. Ülj le vele, beszéljétek át, de az, hogy ő dolgozik, nem lehet kifogás. Te is dolgozol (mert attól, hogy nem munkahelyen vagy most, ugyanúgy dolgozol, vagy még többet), valószínűleg te nagyobb stressznek vagy kitéve, mégse ordítasz a gyerekre... moderálja magát, higgadjon le és gondolkozzon el saját magán...

Annak a gyereknek kettő nyugodt, higgadt szülője van/szülője kellene legyen.

2016. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon kedves hab a tortán válaszoló!


Az elmúlt hónapok során rákellett döbbenem hogy a nyers beszéd nem jön be!

Igy fogyatékosba kell irnom ne értsék félre sértegetni akarok!

Legszivesebben úgy irnám le mit vársz az apjától aki hülyére dolgozza magát!

Te meg ne sajnálkozz keresd a megoldásokat ésszerűen!

A tápszer szó sokkal jobb meg a baba is sőt még a fürdés is de ha a kérdező itt tölti az időt ahelyett hogy minden mödszert kipróbálna vagy egyszerűen csak túlélné és keményebb lenne nem kellene fogyatékos irásba menni!


De mivel téged felháborit a tápi, pancsi, babo szó ezért kérlek mikor olvasod helyettesitsd mással!


Ha picit ismernél tudnád milyen nyers stilusom van ami nem túl megnyerô itt mert nincs hangsúly és hangleejtés az irásokban!

Igy gondolon nyálasra forditottad!


Hahahaha


Amibe a kérdező szenved már lezongoráztam!

A tejem is ráment!

Tudom mit irok, de akkor hivja fel az orvosát vagy a védőnőjét!


Ezalatt a 4 hét alatt amit végig szenvedtem a fiammal úgy hogy apa feszt dolgozott és van egy 2 éves lányom volt a legnehezebb időszAk, de nem rogytam meg hanem kipróbáltam mindent!


Hagytan sitni, fürdetten, etettem, espumisant adtam, telefonáltam, ringattam, váltottam de semmi!

Ki kellett nőnie!

Teát is adtam, hőméröztem tornáztattam semmi!

Alig aludtam akkor, nem siránkoztam felalttam és próbálkoztam!

2016. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok még annyit hogy nem a férjét védem de egyszerűen kódolva vannak bizonyos dolgokkal!


Ök a pénzt is akkor értékelik ha vér és verejték tapad hozzá!


Nagyon kevés férfi képes felkelni ellatni a babájat!


Egyszerűen egy himsovinszta társadalomban élünk ahol attól függetlenül hogy a nők kiviták maguknak a munkát ugyan úgy güriznek otthon is meg a gyerek mellett!


Én tinédzser korom óta dolgozom mert muszáj volt a nyomorult apám lelépett és én nagyon is jól ellenénk ha csak háztartást és gyereket kéne nevelnem!

De nem k...a sokat kellett dolgoznom hogy mára a férjemmel elérjük azt a szintet hogy két gyerekünk legyen kényelmesen!


Szóval nehogy már valaki egy hét alvás nélkül megrogyjon mert falnak megyek!

Ugyanis ez is benne van a gyereknevelésbe!

Sőt még fogzani is fog meg isten ne adja beteg is lehet majd!


Apa agressziv igen mert egy szabadnapja van ami valóban pihenéssel szeretne éjszaka tölteni amiböl az következik egyesek számára nehogy már mindent a nő csináljon!


Nagyon egyszerű a megoldás menjen vissza melózni apa meg jöjjön el gyedre vagy gyesre vagy csedre vagy tudom is én min van a kérdezö!


Kérdező ezzel nem akartalak bántani csak igy latom a dolgokat!

Elnézést ha sértésnek veszed! :)

2016. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!