Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem agresszívan viselkedi...

A férjem agresszívan viselkedik a lányunkkal?

Figyelt kérdés
3 hetes a lányunk. Tápszeres. Éjszaka én kelek fel hozzá általában, mert a férjem dolgozik, de tegnap éjjel ő kelt, mert ma szabadnapja van. Viszont én is felébredtem ugye, amikor sírni kezdett. És egy idő után azt hallom, hogy a párom szinte kiabál, hogy 'Miért sírsz már megint?', de olyan agresszívan, hogy még én is megijedtem. És utána gyorsan és hirtelen felállt a kanapéról, szegény gyerek meg csak ott sírt, aztán jó hogy le nem b***** szegényt a mi ágyunkra. Szinte rádobta az ágyra. És ha valami baja lett volna? Nagyon ijesztő volt látni, és nem csoda ha így sír szegény. Gyorsan felvettem és megnyugtattam, nem lett semmi baja szerencsére, de nem hagy nyugodni ez az eset. Nappal nem ilyen, nem értem miért történt ez. Valakivel történt hasonló? Mit tegyek? Nagyon mérges vagyok rá.
2016. aug. 25. 09:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

Ez borzalmas, hogy lehet egy 3hetessel igy viselkedni..tok mindegy h faj e a hasa vagy mas baja van, nem erdemli ezt.

Mit fog csinalni kesobb, egy ev mulva amikor mar kifejezi majd nem tetszeset a kicsike.


Sajnos tanacsot nem tudok adni, nem volt tapszeres a fiam. De ezt nem tudtam szo nelkul hagyni. Tuti h nem hagynam jo ideig egyedul az apjaval. Nagyon sajnalom a babat meg teged is!

2016. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
78%

A lényeget már leírták.

Ha pedig ilyen sokat sír a baba, próbáljatok ki más tápszert

2016. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
13%

Sehol nem rontottad el. Faradt a parod, ez mondhatni nagyjabol termeszetes. Nem jo, hogy igy orditott vele. De valoszinuleg nagyon ki van merulve, es emiatt tette.

Ha most lepontoznak vagy megkoveznek erte akkor is elmondom.

En neha ra szoktam szolni ingerultebben a gyerekemre foleg ejjel, sot ki is voltam mar bukva neha. Ez nem szegyen.

Itt inkabb az a gond, hogy ilyen pici a baba es mar most elfogyott a turelme.

Tartsatok ki, lesz meg rosszabb is 😕

2016. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi notorius lepontozo van itt.

Mondjatok mit kaptok ezert? Penzt vagy csak szimplan az elvezet hajt titeket?

2016. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Engem is lepontoznak!

Biztls élvezik! :))))

2016. aug. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Én nem értek egyet azzal, hogy az apa dolga a pihenés otthon, és semmi más. Szerintem a szabadnapján ő is nyugodtan elláthatná a gyerekünk, elvégre közös gyerek, közösen vállaltuk, nem csak én. Főleg, hogy önként mondta, hogy ő majd segít éjjel is, nem én erőszakoltam ki. Ennek ellenére most éjjel én keltem hozzá mindig. Nem ér annyit ez az egész, hogy valami baja legyen a babámnak, mert túl erősen fogta meg az apja vagy valami :(
2016. aug. 26. 07:58
 27/29 anonim ***** válasza:
45%

Engem is lepontoztak a p*csába, - de nem nagyon zavar - csak mert azt mertem írni,hogy nagyon nem normális, hogy apa beb*assza az ágyba, meg kiabál egy 3 hetes babával és ezért inkább anya keljen MINDIG a gyerekhez...

Ezek a lepontozók azok a tipikus nők, akik majd egy-két hónap múlva jönnek ide a gyk-ra sírni, hogy "ők már nem bírják", "ki vannak merülve", "a férjük egy percet nem segít a gyerek körül", "csalódtak benne", stbstb...

aztán jönnek majd a sajnálkozó, meg az "ilyen emberhez hozzá nem mentem volna, nem hogy szüljek" kommentek...

De tudjátok mit, kedves "teljesen alávetem magamat" nők, megérdemlitek a sorsotokat, ha nincsen bennetek annyi önbecsülés, hogy párkapcsolatban és egyenrangú felekként/szülőként próbáljatok meg élni a kezdetektől, nem csak "dehát ő a pénzkereső, én meg csak itthon vagyok a gyerekkel anyaként" felfogással...

2016. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsi kérdező de egy dolgot mondani én is tudok!

MAjd én segitek!


Az első pelenkázásnál meg az első éjjel!

Aztán később jön egy olyan csomag pelus hogy ahhh én nem cserélem ki!

Kódolva vannak a hülyeséggel a férfiak!

Ez van!

Persze van kivétel!


Ne kelj fel akkor várd meg még a férjed kel!

Ha együtt nevelitek a gyereket!

Vagy ha pelus van akkor is menj ki hagyd apára majd kicseréli!


A férfiak nem ilyenek!

Legalabbis a nagyobb része!

Sokan plafonon vannak 5 perc alatt és nem képesek pl normálisan megfürdetni vagy mondjuk cipelni a gyereküket órákig hanem 5 perc után leteszik oszt hello!


Elkell magyarázni normálisan hogy ez bunkó volt a részéről nem kell ilyet csinalni! Vagy mondja meg csak vicceltem amikor azt mondtam segitek!


Neked meg kêrdező annyit tanácsolok keljêl te akkor ha nem akarsz infarktust kapni mert apa "idegbajos"


De ha ettől a helyzettől igy kiborult a bili mi lesz ha majd mondjuk dűg borit a gyerek vagy esetleg nem figyel apa vagy akár te és leveri a térdét? Raszól majd erélyesebben és vége a vilagnak!


Lassan kezd vicc lenni ez a kêrdés!

2016. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Utolsó te egy idióta vagy. Odabassza az ágyba a 3 hetest? És ha maradandó károsodás éri??? Itt nem csak arról van szó hogy fáradt és üvölt a gyerekkel... Bár az is elég durva mivel hogy nem tehet róla.
2016. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!