Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan ápoljátok magatokat...

Ti hogyan ápoljátok magatokat kicsi baba mellett? Szoktatok fodrász/kozmetikus/körmöshöz járni? Esetleg szoliba?

Figyelt kérdés

Anno nagyon apolt es igenyes no voltam, imadtam szepitkezni, megtanultam sminkelni is, a hajam is irigylesre melto volt. Na de gyerek elott volt is idom ezzel foglalkozni. Nem cicababa voltam, hanem egy normalis igenyes no.

Amiota megszuletett a lanyom, azota hanyatlik ez az affinitas, eleinte csak muszalybol nem szepitkeztem, mert ugye nagy gatsebbel allni nem tudtam nem meg hajat gondoriteni es kormot lakkozni.

Aztan a teendok egyre masra jottek, szepen be is kebeleztek sajnos, vegul oda jutottam, hogy a 10 hos babam mellol mar nem jarok el se fodraszhoz se sehova.

Ti szoktatok? Kellene?

Egyre jobban erzem, ahogy a csini gyermektelen hugom all mellettem, hogy nagyon nem jo ez igy, valamit kene kezdeni magammal.


2016. aug. 29. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Fodrász,kozmetikus,szoli sose volt. Festem magamnak,vágom,vasalom ha kell,de felkötve jobb szeretem,mert melegem van alatta. Amúgy kontyfánkot teszek bele max még. Bőrömmel nincs gond,szolit nem szeretem. Körmöshöz havonta járok. Itthon nem öltözködöm csinosan,párom imád igyis,sima itthoni ruhába. Nem szakadtra gondolok,csak mondjuk ami nagyobb méretű. Bár ugye épp várom a második babát,34hetesen. Smink az spirál,sose volt más,nem áll jól. Sport se,szülés.után is max úszás vagy torna. Husis vagyok de szeretem igy magam. Első után nagyon lefogytam,mindenki mondta,hogy csúnya vagyok. Most is fogok fogyni,de a 171centihez 65-re kb,52-56kolosan brutális ronda voltam. Nem gondolom magam igénytelennek,max.a testemért tehetnék többet,ha akarnék.
2016. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

11 vagyok

Én sem voltam gyerek,terhesség elött sem más. Nyilván az alakom változott a szülés miatt kicsit,de előtte se tudtam volna annyit fizetni hogy magassarkút hordjak,vagy szoknyát. Na az van most egy db ,meg két téli csizma magas,de mert kényelmesek,nyáriban sosem találtam egyet se. No meg a 42es láb se kedvez a cipő vásárlásnak :D

2016. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Kb. ahogy gyerek előtt is, max. több szervezéssel. Nem lettem igénytelenebb vagy lustább.
2016. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Normalis smink talan evi egyszer, alkalomra. Amugy max. szemceruza.


Fodraszhoz nem jarok, hosszu hajam van, neha befestem.


A kormeimet szeretem szep szinesre lakkozni, sarga, narancs, zold, vegyesen.


Topis ruhakban nem mutatkozom senki elott.


Szortelenitest magam megoldom. Szolariumban soha nem voltam. Jelenleg is a napon fekszem;)

40/N, 3 gyerekkel.

2016. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

Fodrászhoz gyerek előtt se sokat jártam, fél-egy évente vágattam a végéből ha töredezett volt. Ha valami alkalomra mentem, akkor csináltattam kontyot, de ez ritka volt. Akkor ezt egybekötöttem a hajvágással. De nem hiszem, hogy emiatt igénytelen lettem volna: itthon megmostam amikor kellett, fésülködtem minden nap és lófarokba összegumiztam. 1,5 éve szültem, azóta nem voltam fodrásznál, viszont már törik a vége, így megyek hamarosan.

Kozmetikushoz kb. fél évente jártam, mert nagyon pattanásos és miteszeres a bőröm. Sűrűbben is kellett volna. Mióta szültem, kétszer voltam.

Körmöshöz és szoliban sose voltam.


Hogy ápolom magam? Fürdök, fogat mosok és fésülködöm minden nap, pár naponta pedig hajat mosok. Borotválom magam amikor szükséges. :)

2016. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Alapból nem sminkelem magam, csak, ha alkalomra megyünk. A hajam mindig felkötöm, vagy laza oldalkontyot csinálok. Igényesen öltözködöm, de pl. 8 hónapja nem voltam fodrásznál, most hosszú a hajam. Nemrég kezdtem konditerembe járni, a súlyom a régi, szép anyukának találom magam.
2016. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a sok valaszt! Ment a zold kez!
2016. aug. 29. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!