Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyűlölöm magam amiért nem...

Gyűlölöm magam amiért nem vetettem el! Más is érzett így?

Figyelt kérdés
Van már egy 2éves kislányunk. Imádjuk az életem értelme! Nem terveztünk egyenlőre több babát, mégis védekezés ellenére, csak "összejött". A párom nem akarta, h elvetessem az elejétől kezdve ellenezte, hiába mondtam el miért nem szeretnék még második gyereket...Valahol a szívem mélyén én sem akartam, mert sajnáltam elvégre egy kis életről van szó, amit nincs jogom kiontani, csak azért, mert nem jókor jött! Napokon keresztül vitáztunk a dolgon, mi lenne a helyes, végül úgy döntöttünk megtartjuk. Voltak boldog pillanatok, mikor vártam és elképzeltem milyen lesz az életünk a új jövevénnyel. Most ott tartok, h nem tudom elfogadni, h újra babánk lesz. Úgy érzem, h "megcsalom" a kislányom. Vele akarok, csak foglalkozni, rá akarok, csak figyelni! Nem akarom, azt, h hiány szenvedjen a törődésemből és a szeretetemből! Nem akarom, h féltékeny legyen! Borzasztó lelkifurdalásom van, mert sajnálom a kicsit, amiért ilyen anyja van! Nem ezt érdemli, ő erről nem tehet! Néha azt kívánom bárcsak, nem tartottuk volna meg, most milyen boldogok lehetnénk! Mit tanácsoltok, h jobb legyen, ne érezzek ilyen borzasztó bűntudatot? Félek, h nem tudom, majd annyira szeretni a kicsit, mint a lányom!
2016. szept. 2. 14:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
27%

"Mekkora hülyék vannak itt,küldik pszichiáterhez meg örökbe adni.És mit csinál vele a pszichiáter? Hülyére gyógyszerezi? Gondolkodjatok már...


Kérdező: egy nem várt baba jött,nem csoda hogy meg vagy ijedve de a hormonok játéka ez.Én pont azért akartam másodikat,hogy még egyet ennyire tudjak szeretni mint az elsőt.De aztán nem lett.Lefogadom amint megszületik a pici el fognak múlni a rossz érzéseid."


Te igen topa, szerinted nincs különbség a

" szarul érzem magam,mert becsúszott a tesó és félek,hogy nem tudom őt szeretni"

meg a

"Gyűlölöm magam amiért nem vetettem el!...Néha azt kívánom bárcsak, nem tartottuk volna meg, most milyen boldogok lehetnénk! "

között???


Ja tökugyanaz a gyerekem halàlàt kìvànni, mint félni és rosszulérezni magam...

Persze hogy nem kell neki pszichiàter, biztos azoknak se,akik direkt nem etették a gyereküket, mert útàltàk...

2016. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!