Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 1 éves baba megszokhatj...

Lassan 1 éves baba megszokhatja még a járókát? Tapasztalata van erről valakinek?

Figyelt kérdés

Muszáj. Nem bírja ha mással vagyok elfoglalva. Ma is amíg főztem a lábamba kapaszkodik, a nadragomat húzgálja, nem haladok semmivel, ha pár percig ezt csinálja utána már nyafog is és így telik el a délelőtt, amikor főzök. Próbáltam nagyon sok mindent. Lábastól kezdve mindent adtam neki, nem. Ha szakaszosan csinálok mindent akkor sose végzek és az sem segít, max nem jut el a nyafogásig. Néha úgy érzem nem fogom bírni idegekkel. Legszívesebben nem is főznék, már gyűlölöm a konyha környékét is. Amióta mászik és kapaszkodva feláll (4 hónapja kb) ez megy. Volt szepa, akkor abban bíztam, hogy nem tart sokáig, a tünetek el is múltak, ez meg megmaradt.. egyébként elvan egyedül... ha a kanapén vagy földön ülök. Amint nem rá figyelek viszont világ vége van. Teregetés meg egyéb olyan dolgok ami nem tart sokáig az oké. De a főzés..


Szóval képes megszokni ilyen korban egy kisgyerek a járókát?



2016. szept. 5. 10:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm!

Ma megérkezett a járóka. Egyelőre izgalmas de csak fél percre hagytam magára és összesen vagy 10 percet volt benne, talán túl naív vagyok, de azt remélem ha lassan szoktatom hozzá, akkor nem fog sírni benne.

2016. szept. 8. 10:35
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa még, akinek sírt a babája a járókában, ő is elvolt akár fél órát is úgy a földön, hogy a kanapén ültök/ültetek?
2016. szept. 8. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!