Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhagytátok 1 éves korában a...

Elhagytátok 1 éves korában a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Nem akarom kivenni és olyan természetesen kapcsolom be, mint korábban. Pedig tudom, hogy 1 éves kor felett már elvileg nem kell tartani a bölcsőhaláltól. Más is van/volt így? Mikor szedted ki a légzésfigyelőt a kiságyból?
2016. szept. 6. 21:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos korában. Akkor már minden éjjel pár órát közöttünk is aludt, nagyszülőknél is többet aludtunk, ekkor már oda se vittük. Ráadásul már 7,5 honaposan felállt és lepegetett kapaszkodva, így rengeteg téves riasztás is volt.
2016. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Korábban, a második babánál elő sem vettük
2016. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Na én/mi meg pont az ellenkezője vagyok az előttem szólóknak :)

Szóval úgy vagyunk vele, hogy ha már kiadtuk érte a pénzt, mindegy meddig ajánlott, elfér a matrac alatt, bennünket megnyugtat (főleg, hogy hajlamos az asztmára) így amíg kiságyban alszik, mi használni fogjuk. (sohasem riasztott még tévesen)

2016. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
20 hónapos koráig mindig bekapcsoltam.
2016. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Én másfél éves korig tervezem használni, most hét hónapos a babánk. Pont a napokban gondolkoztam rajta, hogy hogy "jövök majd le a szerről", nem lesz-e rossz az első pár éjszaka, úgyhogy érdekel engem is a tapasztaltabbak válasza. Én nappali szunyához is bekapcsolom, tiszta hülye vagyok... 😃
2016. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Én addig használtam, míg kiságyban aludt. Kb másfél éves koráig. Ha tovább aludt volna kiságyban, tovább használtam volna.
2016. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Ket gyerekem van, egyiknel sem hasznaltam, pedig kaptunk ajandekba.
2016. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, hogy nem vagyok ezzel egyedül. 2 nagy lapja van és érzékeny is úgyhogy téves riasztás eddig nem volt. Engem is megnyugtat, hogy be van kapcsolva.

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. szept. 6. 22:02
 9/27 Eszter76 ***** válasza:
54%
Ha téged megnyugtat, akkor használd - biztos, hogy nem árt. :-) Nekem 3 gyerekem van, de sosem használtam légzésfigyelőt. Amikor még nem volt gyerekem, egy ismerősnél volt. Pár óránál nem töltöttem ott többet látogatóban, ez alatt háromszor riasztott tévesen - egyszer valahogy sikerült visszaaltatni a babát, másodszor fölébredt rá, harmadszor pedig akkor, amikor kivette az ismerősöm és véletlenül úgy felejtette. Mondta, hogy túl érzékeny a készülék, éjszakánként is rendszeresen riaszt. Sosem felejtem el azt a visító hangot, meg a pánikot az ismerősöm arcán (holott tudta, hogy rendszeresek a téves riasztások) - akkor elhatároztam, hogy ilyenem nekem sosem lesz.
2016. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Minek légzésfigyelő ? Tudsz csecsemőt újraéleszteni ? Hiába jelez a készülék, a legtöbb anya nem tudna segíteni rajta. A mentő sem biztos, hogy időben kiér.
2016. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!