Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhagytátok 1 éves korában a...

Elhagytátok 1 éves korában a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Nem akarom kivenni és olyan természetesen kapcsolom be, mint korábban. Pedig tudom, hogy 1 éves kor felett már elvileg nem kell tartani a bölcsőhaláltól. Más is van/volt így? Mikor szedted ki a légzésfigyelőt a kiságyból?
2016. szept. 6. 21:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
2,5 éves koráig. Első esték nehezek voltak.
2016. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
Le lehet pontozni nyomik, de ettől ez még tény. Hiába jelez a készülék, nem tud az anyuka mit csinalni. Pánikba esik vagy mentőt hív. A kevés kivétel újraéleszt. Pl. ápoló.
2016. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

14 hónapos korában hagytuk el. A barátnőmnek ígértük aki akkor szült mikor 14 hós lett a lányunk.

De sokszor nappal már elötte sem kapcsoltuk be és volt, hogy este is már elfelejtettük. 8 hós korától elég gyakran aludt közöttünk így akkor sem mindig használtuk.


De úgy 100%-san 14 hós volt.

2016. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%

Én is úgy voltam vele, hogy ha már megvettük, elfér a matrac alatt, ártani nem árt.

20 hónaposan került ki a kiságyból, kapott gyerekheverőt. Azzal valahogy olyan természetesen vettem, hogy nincs ott.

2016. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%

3 eves korig elofordulhat bolcsohalal.


Az eszlenyekneknek akik az ujraelesztessel jonnek : legtobbszor a gyerek mar arra vesz levegot, hogy sipol a legzesfigyelo, azerf csinaljak ilyen hangosra ... Tudatlanok vagytok nem kicsit ...

2016. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem pont egyéves korában, talán egy két hónappal később. De amikor páros lábbal ugrált rajta tízkilósan, úgy éreztem, jobb lesz, ha kiveszem, matrac ide vagy oda...
2016. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

Én meg úgy gondolom, hogy igyekszem mindent megtenni a gyermekemért, voltam csecsemő újraélesztő tanfolyamon, ami nem azt jelenti, hogy 100%,hogy tudok segíteni, de az esélyt megadom...

És ha ne adja ég, bekövetkezik a baj, nem arra fogok gondolni, hogy úgyse tudtam volna mit tenni...

Mindegy, mindenki tegyen belátása, lelkiismerete, lelki békéje szerint, engem nem zavar, ha más nem használ, mi igen.

2016. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%
15-ös mielőtt lehülyézel mindenkit olvass kicsit utána a bölcsőhalálnak.1 éves kor alatt fordul elő,és 2-4 hónapos kor között a leggyakoribb.
2016. szept. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pelusra csíptethető volt, úgy 10 hónapos korában abbahagytuk, mert egyre többször letornázta magáról. De ha ott van és neked megnyugtató használd, amíg jólesik, ebben semmi ciki nincs.
2016. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltam tanfolyamon de nem akarom megtudni, hogy éles helyzetben mi lenne. Viszont így is több esély van mintha reggel lenne megtalálva nem!??

2016. szept. 7. 06:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!