Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana baby fit 1-es 10...

Humana baby fit 1-es 10 hónapos babának már nem elég tápláló? Mit lehetne adni helyette? (2-es tartós hiánycikk és nem lehet kapni sehol sem. )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

az én kisfiam 6 hós koráig szopizott,aztán kapta a beba ha2-t,ezt itta 11 hós koráig,de utána nem kellett neki,mert már szinte mindent evett,ez nem volt ízes neki.akkor írt fel a drnő humana baby fit1et.reggel és este issza ezt és már 16hónapos.2 hetes kora óta átalussza az éjszakát.azt mondta a drnő,hogy 18hós koráig ihatja ezt és addig fel is tudja írni,ami nem hátrány.utána már tejet kap majd.

miért gondolod,hogy nem elég neki?

2010. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
CSak azért, mert múltkor a gyógyszerész megkérdezte, hogy még nem múlt el a baba 6 hónapos? Mondtam, hogy de, már 10 lesz és erre mondta, hogy akkor ez már nem jó, miért nem kapja a 2-est. Hiába mondtam neki, hogy én úgy tudom és az orvosom is azt mondta, hogy még bőven jó neki, azt mondta, hogy nem, neki a férje meg gyermekgyógyász és csak tudja. Szerintem is elég,bár az én babám még felkel éjszaka enni és ezért gondolkoztam el rajta. De nem hinném, hogy ettől függ.
2010. ápr. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!