Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Bébihordozót már lecserélhet...

A Bébihordozót már lecserélhetjük rendes autósülésre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos,még nem tud egyedül ülni. A hordozó már kényelmetlen Neki,ha az autóban van benne,a lábai már nemigazán férnek el. Vehetünk rendes gyerekülést? Azt is be lehet tenni menetiránnyal háttal?
2010. ápr. 23. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
0-18 kilósat igen. azt háttal is be lehet kötni, amíg nem tud ülni.
2010. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A 0-13Kg kategóriás ülések kizárólag menetiránynak háttal rögzíthetők, első ülésre csak akkor, ha az utas oldali légzsák kikapcsolható vagy hiányzik. Minden más esetben a hátsó ülésre kell tenni.
2010. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Leghamarabb 7-8 hónapos korában, de csak akkor ha már stabilan ül, és elmúlt már MINIMUM 8,5 Kg!!!!


Amennyiben ezeknek a feltételeknek nem fele meg, egészségi okok miatt NEM ÜLHET BELE!

2010. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vehettek neki nyugotadn 9-18kgosat, be lehet azokat is dönteni, ha ülni még nem tud. De ezek menetiránnyal megegyezően vannak bekötve.
2010. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még "csak" 8050 gramm. A hordozó 0-13kg-ig jó,de hosszra már kicsi. Akkor ilyen esetben mit lehet csinálni?

2010. ápr. 23. 13:48
 6/18 anonim ***** válasza:
két hét mulva már beleülhet nyugodtan!
2010. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

tehát, csak a tisztán látás végett:

a 9 kg-tól használható autósülés 9 kilónál nagyobb!!! babáknak való. 2 hét alatt nem hízik 1 8 hónapos 1 kilót. ráadásul ez a baba még nem tud ülni. h meritek neki nyugodt szíveel ajánlani a 9 kilótól használható üléseket? ha esetleg ezalatt a kb 1,5 -2 hónap alatt, amíg nem használhatná, de a ti tanácsotokra mégis beleülteti az anyuka és vmi barom beléjük rohan és vmi baja lesz a kicsinek melyikőtök vállalja majd a felelősséget? komolyan nem is értem. ez nem játék, h 1-2 kiló, v hónap ide -oda nem számít. azért találták ki ezeket a határókat, mert akkor van biztonságban 1 ülésben a baba, ha a megadott paramétereken belül van a súlya és a fizikai adottságai.

1. voltam.

2010. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mi is ennyi idősen vettük, a fiam előtte tanult meg ülni és nem akart már feküdni benne, én úgy tudom, h a legtöbbet nem lehet háttal bekötni, csak a felsőbb árkategóriában......egyébként ezeket is hátra lehet dönteni, mert az én fiam még mindig a kocsiban alszik a legtöbbet...:)...tehát ha nem ül még teljesen akkor is vehettek neki, mert ez nem számít ültetésnek, főleg egy 8 hónapos gyereknél.....inkább félfekvő
2010. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
az én fiam se volt még 9 kg, de mi elmentünk és belepróbáltuk az ülésbe, nem lötyögött benne, voltak ott nálunk sokkal hozzáértőbb emberek, akik még azt is megmutatták h hogyan kell bekötni.....bababoltban segítenek
2010. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi 0-18 kg-s ülést vettünk van hozzá szűkítő is. A fiunk már 6 hónaposan szörnyen kilógott a hordozóból, le kellett cserélni.

Egyelőre háttal van bekötve, ha eléri a 9 kg-t megfordítjuk.

És ez is sokáig használható, mert hát mikor lesz még ő 18 kg...

2010. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!